Zkrášlete svůj interiér dřevěnými obrazy na stěnu

Adam Valový
29. července 2019
2 minuty čtení

Pokud přemýšlíte nad tím, jak zútulnit interiér, zaměřte se na doplňky, jako jsou třeba obrazy. Představte si, že sedíte v místnosti bez jakéhokoliv bytového doplňku. Opravdu byste se cítili příjemně? Jestliže netoužíte po žádných kýčovitých cetkách, tak se zaměřte na obrazy, které existují v mnoha variantách.

Dřevěné obrazy na stěnu

První možnosti jsou dřevěné obrazy na stěnu, které se vyznačují originalitou a nevšedností. U těchto obrazů si můžete být jisti tím, že každý je v podstatě originál a vzácný kus, takže se nemusíte bát toho, že byste takový obraz našli u sousedů na stěně. Barvy na dřevěném podkladu působí tlumeně, až dokonce i romanticky.

Jestliže nechcete dřevěný obraz vy sami, tak se hodí klidně i jako dárek k narozeninám či výročí. Sehnat se dá v mnoha velikostech.

Černobílé obrazy

Pokud se vám barevnost příliš nezamlouvá, zůstaňte u černobílé klasiky. Přímo na dřevě jsou i černobílé obrazy, které dokonale zapadnou do jakéhokoliv stylu, ať už máte místnosti vybavené v rustikálním, nebo nadčasovém stylu. V nabídce jsou mimo jiné i luxusní dřevěné obrazové kalendáře, které nezůstanou bez povšimnutí.

Obrazy květin

Chcete do svého bytu vnést veselou atmosféru? Pomohou vám obrazy květin na dřevě, jichž je k dostání hned několik. Obrazy jsou krásně barevné a vyobrazují různé druhy květin.

Jestliže tedy sháníte působivé dřevěné obrazy, potom doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia e-shopu helma365.eu. Obrazy jsou rozdělené do přehledných kategorií (cestování, zvířata, sport, erotika a podobně). Vedle obrazů zde zakoupíte také stolní kalendáře, diáře, deníky či zápisníky. Co se cen týče, ty jsou různé. Záleží na tom, jaký formát a provedení se vám líbí. Třeba takový dřevěný obraz o velikosti 30 × 24 centimetrů zakoupíte od 290 korun.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky