Bydlení a styl

Zkrášlete svůj interiér dřevěnými obrazy na stěnu

Pokud přemýšlíte nad tím, jak zútulnit interiér, zaměřte se na doplňky, jako jsou třeba obrazy. Představte si, že sedíte v místnosti bez jakéhokoliv bytového doplňku. Opravdu byste se cítili příjemně? Jestliže netoužíte po žádných kýčovitých cetkách, tak se zaměřte na obrazy, které existují v mnoha variantách.

Dřevěné obrazy na stěnu

První možnosti jsou dřevěné obrazy na stěnu, které se vyznačují originalitou a nevšedností. U těchto obrazů si můžete být jisti tím, že každý je v podstatě originál a vzácný kus, takže se nemusíte bát toho, že byste takový obraz našli u sousedů na stěně. Barvy na dřevěném podkladu působí tlumeně, až dokonce i romanticky.

Jestliže nechcete dřevěný obraz vy sami, tak se hodí klidně i jako dárek k narozeninám či výročí. Sehnat se dá v mnoha velikostech.

Černobílé obrazy

Pokud se vám barevnost příliš nezamlouvá, zůstaňte u černobílé klasiky. Přímo na dřevě jsou i černobílé obrazy, které dokonale zapadnou do jakéhokoliv stylu, ať už máte místnosti vybavené v rustikálním, nebo nadčasovém stylu. V nabídce jsou mimo jiné i luxusní dřevěné obrazové kalendáře, které nezůstanou bez povšimnutí.

Obrazy květin

Chcete do svého bytu vnést veselou atmosféru? Pomohou vám obrazy květin na dřevě, jichž je k dostání hned několik. Obrazy jsou krásně barevné a vyobrazují různé druhy květin.

Jestliže tedy sháníte působivé dřevěné obrazy, potom doporučujeme podívat se do pestrého produktového portfolia e-shopu helma365.eu. Obrazy jsou rozdělené do přehledných kategorií (cestování, zvířata, sport, erotika a podobně). Vedle obrazů zde zakoupíte také stolní kalendáře, diáře, deníky či zápisníky. Co se cen týče, ty jsou různé. Záleží na tom, jaký formát a provedení se vám líbí. Třeba takový dřevěný obraz o velikosti 30 × 24 centimetrů zakoupíte od 290 korun.

Štítky

Další články

Přiveďte do svého interiéru sofistikovanost díky designovým závěsným svítidlům

Vánoční inspirace pro ty nejkrásnější svátky

Kvalitní truhlářství vám splní každé vaše přání

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších vynálezů moderní civilizace. Co dělat, když se rozbije?

Plot zběsile rychle

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *