Design a umění

10 celebrit, které jsou překvapivě také umělci

Celebrity to nemají tak snadné, jak se na první pohled jeví. Jsou pod neustálým drobnohledem médií a fanoušků. Jistě, takový život si většina z nich vybrala, ale nutno podotknout, že některé známé osobnosti jsou zbytečně podceňovány. Traduje se o nich, že nic moc neumí a vydělávají horentní sumy jen díky své popularitě. No, následující přehled známých osobností vás utvrdí v tom, že některé celebrity jsou skutečně talentované. Umí nádherně malovat!

Některé celebrity začaly s malováním obrazů ještě před tím, než se proslavily, jiné až v pozdější fázi života. A kdo ví, o některých jste možná již slyšeli, ale netušíte, o koho jde, protože své obrazy prezentují pod pseudonymem. Příkladem budiž Lucy Liu, která se malování věnuje již od roku 1993, ovšem pod pseudonymem Yu Ling. Nyní její práce najdete již pod skutečným jménem.

Dalším velkým překvapením je Sylvester Stallone – multitalentovaná osobnost není jen představitelem nabušeného Ramba a odvážného Rockyho, umí také dost dobře malovat.

Celebrit, které se ve svém volném čase věnuje umění, je samozřejmě mnohem více. Vybrali jsme ty nejzajímavější – o kom si myslíte, že by se měl malování věnovat na plný úvazek?

  1. Sylvester Stallone

2. Prince Charles

3. Pierce Brosnan

4. Marilyn Manson

5. Lucy Liu

6. Johny Depp

7. Jim Carrey

8. Michael Jackson

9. Bob Dylan

10. Anthony Hopkins

 

Foto: https://www.boredpanda.com/celebrities-who-are-also-artists/

Další články

Kalendář uměleckým dílem

365 naprosto úchvatných obrazů pro mravence

Zboží v naprosto senzačních obalech aneb když design prodáva

Japonský umělec vytváří úžasné sošky z prázdných plechovek. Musíte vidět!

Chlápek udělal z obyčejné krabice s voskovkami něco úžasného

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *