Sex a vztahy

5 věcí, které dělá téměř každá žena po rozchodu

Rozchod může být tím nejhorším v životě ženy, ale stejně tak i tím nejlepším. Zkrátka a dobře záleží na situaci. Pokud dojde k rozchodu mezi dvěma milujícími partnery, pak je to doslova srdcelámající, ale když se to stane ve vztahu, který nefungoval, je to dobře pro obě strany. Ale jestlipak jste si všimli, co se přesně děje bezprostředně po rozchodu? Jak ženy reagují? Téměř každá porozchodová fáze má následující průběh…

Terapie s přáteli

Po rozchodu mají pro ženu blízké kamarádky cenu zlata. Co na tom, že na ně neměla čas, protože randila s panem dokonalým. Podpora přátel je tím nejsilnějším lékem na bolest po rozchodu a ženy ji vyžadují takřka nepřetržitě.

Porozchodová pařba

Ačkoliv je to těžké, i po rozchodu se musí žít. Přátelé jsou si toho vědomi a obvykle dotyčnou vezmou na párty, kde alkohol teče proudem. Díky tomu se žena dostane do lepší nálady a připraví se na další posun.

Změna priorit

Vztah byl na prvním místě, ale když není partner, nemůže být ani vztah. Proto ženy mění priority a obvykle se soustředí na sebe a kariéru. Právě tyto věci pomáhají při překonávání složitého období velmi efektivně.

Závislost na cestování

Žena začíná plánovat výlety a dovolené po vlastní ose. Často se na cestování stane závislá a během svých toulek potkává nové lidi.

Léčba dobrým jídlem i dieta

Jak potlačit bolavé srdíčko? Ideálním způsobem je chutná mňamka. Ženy si po rozchodu obvykle dopřávají nejrůznější delikatesy. Většinou jde o zdravá jídla, která úzce souvisí s novým – zdravějším životním stylem. A protože se ve vztahu nezřízeně kyne (čest výjimkám), po rozchodu ženy dodržují nejrůznější diety.

Foto: https://banter.fun/5-similar-things-every-woman-do-after-a/

Další články

Jak mít dobrý vztah s tchyní? Probuďte v ní ženu!

Nejčastější důvody k rozchodu aneb Čeho se ve vztahu vyvarovat

Došla šťáva? Nebojte se sáhnout po erotických pomůckách

Prostě se seznamte!

Strašák jménem erektilní dysfunkce: Ohrožena je většina mužů!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *