8 cool dětských gadgetů, které za našich mladých let nebyly

Adam Valový
8. září 2014
1 minuta čtení

Máte děti? Pokud ano, stoprocentně jim chcete dát jen to nejlepší. Stačí trochu pogooglovat a najdete vše, bez čeho se vaši malí následovníci neobejdou. E-shopy praskají ve švech – jsou plné stylového oblečení, krásných hraček a kvalitních kojeneckých potřeb. Pokud však zapátráte i na méně obvyklých místech, najdete vychytávky, o kterých se vám ani nesnilo.

Je nám jasné, že některé z dětských gadgetů, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii níže, svým dětem pravděpodobně nepořídíte. Berte to s nadsázkou, jde o recesi. Vaši přátelé by vás zřejmě udali na sociálku, kdybyste své dítě používali jako mop. Na druhou stranu připouštíme, že jde o geniální nápad, který hospodyňkám ušetří spoustu námahy 🙂 Ostatní věcičky ale za zvážení stojí ( Takže se pohodlně usaďte a pokochejte se těmi nejvíc cool věcmi, které jsme na internetu našli…

Foto: designswan.com

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Děti a rodina,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky