Krása a móda

Baleríny Tamaris: překvapivý komfort pro vaše nohy

Žijete v přesvědčení, že baleríny deformují nohy, které v nich navíc nevypadají nic moc? To může být případ laciných balerín, proto není na místě přehnaně šetřit. Sázkou na jistotu jsou kvalitní kožené baleríny Tamaris.

Trendové i nadčasové zároveň

Baleríny, které proslavila nádherná Bridgette Bardot v jednom ze svých prvních filmových počinů, se právem drží na módním výsluní už po desítky let a snadno odolávají nejrůznějším módním výstřelkům.

Ovšem netřeba se bát experimentů, které upoutají pozornost a dodají každému usedlejšímu oufitu nápad a žádoucí šmrnc. Ani baleríny se totiž zcela nevyhnou módním trendům. V současné době jsou hitem baleríny s netradičními etno vzory, které jsou skvělým doplňkem k jednoduchým outfitům. Ještě nápaditěji působí baleríny Tamaris v moderních metalických barvách, které můžete bez obav nosit každý den, ale co teprve k extravagantnějšímu párty modelu.

Umírněnější řešení, avšak neméně působivé představují baleríny Tamaris kombinující různé materiály a odstíny. Před nákupem výraznějších modelů je však záhodno pořídit si černé lesklé baleríny na nízkém podpatku, které vám vytrhnou pomyslný trn z paty při vymýšlení formálního outfitu, například do divadla, na pracovní pohovor apod. Dalším praktickým modelem, který každé dívce i ženě poslouží při nejedné příležitosti, jsou baleríny v neutrálním béžovém odstínu.

V létě se ke slovu dostávají méně obvyklé bílé baleríny, které se hodí například k tolik oblíbenému námořnickému stylu. V bílých balerínách navíc skvěle vynikne opálená pokožka.

Lodičky nejsou pro každou ženu, baleríny ano!

Na baleríny nedají dopustit zejména vyšší ženy, které v lodičkách až příliš vyčnívají. V takovém případě jsou baleríny opravdu vítanou alternativou, neboť v rámci elegantních outfitů lodičky bez problémů zastoupí, aniž by žena o kdovíkolik centimetrů převyšovala svého partnera.

Zároveň také platí, že pokud žena chůzi na vysokých podpatcích dokonale neovládá, působí potom spíše komicky a ani sebekrásnější lodičky jí na eleganci a šarmu rozhodně nepřidají. Proto, pokud si nejste na podpatcích příliš jistá, dejte raději přednost snadnému řešení v podobě všestranných balerín, které mohou být samozřejmě doplněny o menší podpatek, nebo mohou být na klínku, který je velmi trendovou záležitostí.

Tip k nákupu

Při nákupu mějte na paměti, že baleríny s příliš tenkou podrážkou nepatří zrovna k těm nejpohodlnějším. To však není příklad balerín Tamaris, které jsou opatřeny stélkou Touch It. Tato patentovaná měkká stélka zaručí dostatečnou oporu nožní klenbě a větší komfort i při delší chůzi. Tato špičková letní obuv Tamaris nesmí chybět ve Vašem botníku.

Jak jste na tom s balerínami vy? Nedáte na ně dopustit, nebo jim teprve přicházíte na chuť?

 

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *