Bez tohohle se v létě neobejdete…Obří nafukovací plameňák!

Adam Valový
7. května 2018
2 minuty čtení

Léto se blíží mílovými kroky a ani vy se jistě nemůžete dočkat, až ho společně s partou nejlepších přátel řádně oslavíte. A jak jinak, než u vody… Proč o tom začínáme? Jistě si pamatujete na loňský rok, kdy se po internetu šířily jako lavina fotografie celebrit a rádobycelebrit odpočívajících v bazénku na nafukovacím plameňákovi, jednorožci či jiném ikonickém tvorovi. Těžko říct, kam se bude trend ubírat letos, nicméně my pro vás máme super tip. Co byste řekli na plavbu v obřím nafukovacím člunu na podobné motivy?

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Obyčejný den na přehradě se může zvrtnout v epickou oslavu. Stačí si pořídit obřího plameňáka, jednorožce, páva nebo jinou stylovou nafukovací loď.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Plameňák pojme až 6 lidí, takže o zábavu nebude nouze. Všechny tyto úžasné nafukovací vychytávky seženete na Amazonu. Cena plameňáka není nijak závratná, vyjde vás na necelých 300 USD, což s ohledem na pořádnou porci srandy není tak moc. S trochou štěstí ho však najdete jinde i za poloviční cenu. Jdete do toho?

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky