Bydlení a styl

Chcete soukromý ostrov na Floridě? Za pár milionů dolarů může být váš!

Investovali jste do kryptoměn a nyní nevíte, co s penězi? Pokud máte na účtu v přepočtu několik milionů dolarů, můžete si za ně pořídit vlastní ostrov poblíž Floridy. Na privateislandsonline.com najdete poměrně obsáhnou nabídku s ostrovy v různém cenovém rozpětí. Nejlevnější jsou k mání z míně než milion amerických dolarů, nicméně za ty větší a hezčí zaplatíte podstatně více.

Jedním z ostrovů na prodej je také East Sister Rock Island o celkové výměře 1.5 akru. Nachází se čtvrt míle od Florida Keys a nechybí na něm vůbec nic, co byste mohli na ostrově potřebovat. Dominantou samostatného ostrova je poměrně velký třípokojový dům v bahamském stylu s rozlehlou verandou a výhledem na oceán.

Nedílnou součástí nemovitosti jsou také dva doky na lodě, přistávací plocha pro helikoptéru, bazén, menší domek pro hosty a zahrada v karibském stylu. Ostrov obklopuje korálový útes, který přímo vybízí ke šnorchlování a potápění.

Z ostrova East Sister Rock Island se dostanete na nejbližší letiště za 5 minut, do Key West za 45 minut a do Miami za 2 hodiny.

A teď upřímně – dali byste si říct? Možná je na čase rozbít prasátko a pořídit si vlastní ostrov, na kterém vás nikdo nebude rušit a kde budete moct rozjímat o životě.

 

Další články

Pryč se starým nátěrem!

Mobilheimy představují zajímavou alternativu ke klasickému bydlení

Moderní roubenky pro bydlení i celoroční relaxaci

4 důvody, proč nepodceňovat význam úrovně veřejného prostoru

Sedací souprava musí být srdcem obývacího pokoje. Jak je na tom ta vaše?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *