Chcete soukromý ostrov na Floridě? Za pár milionů dolarů může být váš!

Lenka Němcová
24. června 2018
2 minuty čtení

Investovali jste do kryptoměn a nyní nevíte, co s penězi? Pokud máte na účtu v přepočtu několik milionů dolarů, můžete si za ně pořídit vlastní ostrov poblíž Floridy. Na privateislandsonline.com najdete poměrně obsáhnou nabídku s ostrovy v různém cenovém rozpětí. Nejlevnější jsou k mání z míně než milion amerických dolarů, nicméně za ty větší a hezčí zaplatíte podstatně více.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Jedním z ostrovů na prodej je také East Sister Rock Island o celkové výměře 1.5 akru. Nachází se čtvrt míle od Florida Keys a nechybí na něm vůbec nic, co byste mohli na ostrově potřebovat. Dominantou samostatného ostrova je poměrně velký třípokojový dům v bahamském stylu s rozlehlou verandou a výhledem na oceán.

Nedílnou součástí nemovitosti jsou také dva doky na lodě, přistávací plocha pro helikoptéru, bazén, menší domek pro hosty a zahrada v karibském stylu. Ostrov obklopuje korálový útes, který přímo vybízí ke šnorchlování a potápění.

Z ostrova East Sister Rock Island se dostanete na nejbližší letiště za 5 minut, do Key West za 45 minut a do Miami za 2 hodiny.

A teď upřímně – dali byste si říct? Možná je na čase rozbít prasátko a pořídit si vlastní ostrov, na kterém vás nikdo nebude rušit a kde budete moct rozjímat o životě.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky