Čínský dvojník Elona Muska v novém videu vtipně „poráží“ Marka Zuckerberga

Adam Valový
10. srpna 2023
3 minuty čtení

Podrobnosti o neuvěřitelném videu s čínským dvojníkem Elona Muska, který se s humorem postavil Marku Zuckerbergovi, vyvolaly vlnu zájmu a spekulací.

Internet nedávno zachvátilo zábavné video, ve kterém čínský dvojník Elona Muska, známý jako Yilong Ma, vtipně „poráží“ Marka Zuckerberga. Tato nečekaná událost znovu upoutala pozornost slavného miliardáře Elona Muska k jeho asijskému dvojníkovi, a to s velkou dávkou zvědavosti.

Děj videa, které se stalo hitem na sociálních médiích, se odehrává ve zdánlivě improvizovaném ringu. Yilong Ma se ve videu objevuje bez trička a s červenými boxerskými rukavicemi, připravenými na souboj. Na druhé straně „ringu“ stojí osoba s krabicí na hlavě, na které je umístěná fotografie obličeje Marka Zuckerberga. Yilong Ma následně předvádí několik úderů směrem k „soupeři“ a nakonec na jeho břicho kreslí velké X, pravděpodobně symbolizující Twitter (Musk jej po akvizic přejmenovat na právě na „X“), tedy „porážku“ Marka Zuckerberga na sociálních médiích. Celou situaci doprovází komentář „X very cool very cool,“ což je jeho vtipná reakce na událost.

Poté, co se video dostalo do širšího povědomí, se Elon Musk nechal slyšet na sociálních médiích . Na svém Twitterovém účtu zveřejnil zprávu, ve které se dotazoval na autentičnost videa. „Pořád nevím, jestli je skutečný, nebo vytvořený umělou inteligencí,“ napsal Musk, což je jeho typická skeptická reakce na takové události. Toto není však poprvé, co Musk veřejně uvažuje o pravosti čínského dvojníka Yilonga Ma. Už v minulosti se vyjádřil, že by byl rád, kdyby se s ním setkal a potvrdil jeho autentičnost. Vzhledem k pokročilým technologiím deepfake, které vytvářejí realistické iluze, je však obtížné jednoznačně rozhodnout.

Yilong Ma, jehož vzhled má zřejmé podobnosti s Elonem Muskem, poprvé vstoupil do světa internetového povědomí prostřednictvím čínské verze TikToku, Douyin, v listopadu 2020. Jeho zábavné a kreativní videa si brzy získala pozornost a získala si stovky tisíc fanoušků. Nicméně v květnu 2022 byl jeho účet na Douyinu záhadně pozastaven, což Yilong Ma nepřímo spojil s rostoucími pochybnostmi ohledně jeho identity. Ma v té době uvedl, že nedostal žádné uspokojivé vysvětlení od platformy ohledně tohoto rozhodnutí.

Zajímavostí je, že Yilong Ma svá videa pravidelně sdílí také na svém účtu na mezinárodní verzi TikToku, kde má více než milion sledujících a jeho videa získala přes 22,2 milionu lajků. Jeho kreativita a neobvyklé spojení s Elonem Muskem z něj udělaly zajímavou osobnost internetového světa.

Ať už jde o autentickou osobnost, vtipného trola nebo produkci umělé inteligence, Yilong Ma si definitivně získal své místo ve virtuálním světě a jeho videa stále budou nadále pobízet diváky k úsměvu a přemýšlení. Skutečná identita zůstává zahalena tajemstvím, které možná nikdy úplně neodhalíme.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  10. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky