Žena z Texasu sekala trávník. V jeden moment ji napadl had a jestřáb

Adam Valový
11. srpna 2023
2 minuty čtení

Žena z Texasu se podělila televizní stanici o své zděšení poté, co ji při sekání trávníku napadl současně jestřáb a had. Plat se omotal kolem Peggy Jonesové poté, co spadl z oblohy – krátce předtím, než se ho pokusil získat dravec, který jí přitom rozsekl ruku.

Peggy Jonesová ze Silsbee nedaleko Beaumontu prováděla rutinní zahradní práce, když na ni spadl had – zdánlivě z nebe – a omotal se jí kolem ruky, jak řekla televizi KPRC-TV.

„Ten had mě tak silně mačkal a já jsem mával rukama ve vzduchu. A pak se ten had snesl dolů a drápal mě po ruce znovu a znovu,“ řekla paní Jonesová.

„Pořád jsem jen říkala: ‚Pomoz mi, Ježíši! Pomoz mi, Ježíši!“

Paní Jonesová uvedla, že jestřáb se pokusil hada chytit nejméně čtyřikrát, než se mu to nakonec podařilo a všude po něm zůstala krev.

Její manžel pak vyběhl ven, aby se podíval, co se děje.

„Křičela jsem a ječela. Nevěděl, co říkám. Myslela jsem, že mě uštkl had,“ dodala.

Paní Jonesová uvedla, že poté odjela do nemocnice, kde jí ošetřili řezné rány způsobené jestřábem a modřiny od hada, který se jí omotal kolem ruky.

Přestože ji had neuštkl, unikla jen o vlásek. Uvedla: „Zjistila jsem, že mám rozbitou čočku na brýlích a že na nich mám hadí jed.“

Pozoruhodné je, že už dříve hadí uštknutí přežila, a dodala: „Cítím se jako nejšťastnější člověk na světě, že jsem to přežila.“

Paní Jonesová na sekání trávníku nezanevřela – nyní tak činí pod přísným dohledem svého manžela.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  11. srpna 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky