Cestování

Dovolená v obytném voze? Zažijete nepoznané a budete si ji chtít zopakovat!

Éra karavaningu je zase zpátky. Na dovolenou s obytným vozem či s přívěsem míří stále více Čechů a žádná renomovaná půjčovna obytných vozů rozhodně nemá nouzi o zákazníky. Ostatně není divu, vždyť cestování tohoto druhu má své osobité kouzlo. Chcete-li se odpoutat od stereotypu, neváhejte a kempování alespoň vyzkoušejte. Nebudete litovat!

Nezávislost a svoboda

Vybrat si z katalogu, nasednout do letadla a strávit deset dní v blízkém okolí hotelu… Že vám to něco připomíná? Pokud jste se dovolených tohoto typu nabažili a nehodláte se napříště nudit, máte pádný důvod, proč vyrazit s obyťňákem. Zažijete pocit nezávislosti a budete moct kdykoliv změnit plán. Když se vám v cíli nebude líbit, sešlápnete pedál a posunete se o pár kilometrů dál. Anebo třeba na opačnou stranu republiky.

V kontaktu s přírodou

Milujete přírodu a rádi byste v „divočině“ strávili alespoň několik dní? Žádný problém – integrovaný obytný vůz s elektrocentrálou vám umožní tzv. kempování na divoko. Jen vy, romantický západ slunce a všude kolem spousta zeleně.

Komfort po celý rok

Karavaning vždy platil za sezónní záležitost, ale dnes lze v obytném voze strávit letní i zimní dovolenou. Moderní automobily jsou velmi komfortní a připraveny posádku chránit před horkým i studeným počasím. Například tato Laika x710 alkovna disponuje dálkově ovládanou klimatizací obytné části i plynovým topením Truma.

Vydejte se do půjčovny, která vám vyjde vstříc

Základním předpokladem pohodového karavaningu je obytné auto v top stavu. Můžete si ho zapůjčit v půjčovně Bydlik-Travel.cz, která má v nabídce pouze nové, nebourané a samozřejmě pojištěné vozy. Neúčtuje si za najeté kilometry a automobil vám přistaví tam, kde vám to bude vyhovovat. Navíc můžete získat dny zdarma a ušetřit! Koukněte se na volné termíny 2019 a rezervujte, dokud jsou volné.

Potřebujete snad další důvody, proč letos vyzkoušet karavaning? Vsadíme se, že vás chytne a nepustí!

Další články

Nezapomenutelné lyžování na nejvyšší úrovni? Rakousko jako jasná volba!

Přemýšlíte, kam za zimními radovánkami? Zvolte letos Francii

Malta nabízí cestovatelům megalitické stavby, ale také pláže

Přemýšlíte, kde to letos rozpálíte na lyžích? Vyrazte do Slovinska

3 tipy na výlety po Valašsku

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *