Cestování

Dovolená v obytném voze? Zažijete nepoznané a budete si ji chtít zopakovat!

Éra karavaningu je zase zpátky. Na dovolenou s obytným vozem či s přívěsem míří stále více Čechů a žádná renomovaná půjčovna obytných vozů rozhodně nemá nouzi o zákazníky. Ostatně není divu, vždyť cestování tohoto druhu má své osobité kouzlo. Chcete-li se odpoutat od stereotypu, neváhejte a kempování alespoň vyzkoušejte. Nebudete litovat!

Nezávislost a svoboda

Vybrat si z katalogu, nasednout do letadla a strávit deset dní v blízkém okolí hotelu… Že vám to něco připomíná? Pokud jste se dovolených tohoto typu nabažili a nehodláte se napříště nudit, máte pádný důvod, proč vyrazit s obyťňákem. Zažijete pocit nezávislosti a budete moct kdykoliv změnit plán. Když se vám v cíli nebude líbit, sešlápnete pedál a posunete se o pár kilometrů dál. Anebo třeba na opačnou stranu republiky.

V kontaktu s přírodou

Milujete přírodu a rádi byste v „divočině“ strávili alespoň několik dní? Žádný problém – integrovaný obytný vůz s elektrocentrálou vám umožní tzv. kempování na divoko. Jen vy, romantický západ slunce a všude kolem spousta zeleně.

Komfort po celý rok

Karavaning vždy platil za sezónní záležitost, ale dnes lze v obytném voze strávit letní i zimní dovolenou. Moderní automobily jsou velmi komfortní a připraveny posádku chránit před horkým i studeným počasím. Například tato Laika x710 alkovna disponuje dálkově ovládanou klimatizací obytné části i plynovým topením Truma.

Vydejte se do půjčovny, která vám vyjde vstříc

Základním předpokladem pohodového karavaningu je obytné auto v top stavu. Můžete si ho zapůjčit v půjčovně Bydlik-Travel.cz, která má v nabídce pouze nové, nebourané a samozřejmě pojištěné vozy. Neúčtuje si za najeté kilometry a automobil vám přistaví tam, kde vám to bude vyhovovat. Navíc můžete získat dny zdarma a ušetřit! Koukněte se na volné termíny 2019 a rezervujte, dokud jsou volné.

Potřebujete snad další důvody, proč letos vyzkoušet karavaning? Vsadíme se, že vás chytne a nepustí!

Další články

5 míst v Kanadě, která byste měli navštívit pro nezapomenutelné zážitky

5 nejlepších přírodních koupališť na Kanárských ostrovech

Pěšky po Algarve v Portugalsku

Návštěva Dubrovníku v Chorvatsku

Jaké je michiganské léto?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *