Druhá řada Wednesday bude. Kdo se v seriálu objeví?

Adam Valový
17. července 2023
3 minuty čtení

Ať už se na obrazovce objeví kdokoli, fanoušci se nemohou dočkat, až ho přivítají. Přestože zatím nejsou k dispozici žádné konkrétní oficiální informace o tom, kdy bude 2. série veleúspěšného seriálu Wednesday uvedena, v internetových kuloárech se o ní diskutuje víc než dost.

Vzhledem k tomu, že seriál získal tolik nominací na Emmy a nastavil zbrusu novou laťku, není divu, že se lidé tolik těší na další díly.

A co je ještě lepší? Herci se na další díly těší stejně jako fanoušci. Ve skutečnosti má každý z nich své vlastní teorie a myšlenky o tom, co může ve středu 2. série přinést jak konkrétně jejich postavám, tak ději obecně. Co všem vrtá hlavou je – objeví se mezi nimi nové postavy?

Jenna Ortega, stejně jako Joy Sunday, Emma Myers a Hunter Doohan, se o své názory na tuto otázku podělili ve videu pro Tudum Netflix: A Global Fan Event.

Myšlenka, že by se ve druhé sérii mohl objevit někdo z Addamsovy rodiny, sice vznikla jako fanouškovská teorie, ale herci ji v podstatě potvrdili. A vzrušující je je, že ani oni zatím pořádně nevědí, kdo to bude, ale mají vlastní představu.

Jenna Ortega si například myslí, že postava, která by se měla v seriálu objevit, je bratranec Itt. Pokud budete mít problém s jeho jménem, určitě si vybavíte jeho vzhled – obří příčesek v klobouku.

Bratranec Itt – pokud se v seriálu objeví – bude jistě vypadat úžasně, ovšem odborníci, kteří mají na starosti účesy a make-up, budou mít práce až nad hlavu.

Připomeňte si, kdo je bratranec Itt.

Další postavou, kterou Sunday i Doohan navrhli, je babička. Možná to bude právě seriál Wednesday, který konečně objasní historii této postavy. Anebo taky ne a udělá si z fanoušků ještě větší legraci. Možná se nikdy nedozvíme, čí je to matka. V každém případě by tato postava, jakkoli je excentrická, do seriálu skvěle zapadla.

A je tu i celá řada dalších členů Addamsovy rodiny, kteří by se mohli ve Wednesday blýsknout – například Baby Pubert Addams. Nicméně šance, že se objeví právě tohle mimino, je poměrně malá a oproti ostatním postavám méně vzrušující.

Zůstaňte naladěni, další novinky o druhé řadě Wednesday vám připravíme, jakmile se něco šustne na webu.

Připomeňte si – kdo jsou hlavní členové Addamsovy rodiny?

  • 1. Morticia Addams
  • 2. Wednesday Addams
  • 3. Gomez Addams
  • 4. Uncle Fester
  • 5. Lurch
  • 6. Thing
  • 7. Grandma Addams
  • 8. Pugsley

Foto: MATTHIAS CLAMER/NETFLIX

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  17. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky