Krása a móda

Geniální 3D ilustrace oblečení z jídla. To nemá chybu!

Téměř každá žena někdy snila o tom, že se stane módní návrhářkou. Stejný sen mají i někteří muži. No a pak se najdou i tací, kteří posouvají módní návrhářství na další level. Třeba jako Edgar Artis – v rámci své tvorby používá opravdu nevšední techniku. Kombinuje módu s běžnými potravinami a výsledek vypadá opravdu originálně.

Kreativní kresby kombinované s opravdovým jídlem jsou natolik povedené, až nás napadá, že by možná nebylo od věci podobné šaty vytvořit v životní velikosti. Anebo je to špatný nápad? Záleží na tom, jestli byste si na sebe vzali slupky od banánů, hranolky, vodní meloun, sýr a další pochoutky.

Celkový dojem z návrhů umocňuje 3D efekt. Propojení dvourozměrné kresby s opravdovým jídlem je opravdu kreativní. Autor však nezůstává pouze u potravin – při své kreativní tvorbě využívá i jiné předměty jako šroubky, bavlněné balónky, kousky papíru či plastu… Rozhodně se ho vyplatí sledovat na Instagramu. Najdete ho na https://www.instagram.com/edgar_artis/.

 

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Wow to oblečení z různých předmětů je super. Je to velice inspirativní, asi si něco z toho dám jako tapetu na mobil! 🙂