Krása a móda

Inspiroval se svými ex a vytvořil 12 jedinečných párů bot!

Umělec Sebastian Errazuriz vytvořil sérii unikátních lodiček, které souvisí s jeho bývalými láskami. Zkrátka a dobře se inspiroval tím, co si spoje se svými 12ti ex přítelkyněmi. Kolekci pojmenoval „12 lodiček pro 12 milenek“.

Překrásná obuv na vysokém podpatku nese určité sdělení. Jakousi anekdotu nebo definici dívky z Errazurizovy minulosti. Z některých botiček je patrný jeho vřelý vztah, z jiných ale diametrálně odlišný dojem. V každém případě jsou všechny „mocné“ – dílo je jakýmsi veřejným odhalením a ukazuje autorův vztah k ženám, které prošly jeho životem.

V rámci rozhovoru na core77.com Errazuriz uvedl, že s většinou žen neměl problém. Přesto se našlo pár takových, jejichž partneři byli trochu naštvaní. Nicméně v příbězích, kterými svá díla doplnil, neuvedl opravdová jména a nepřidal ani fotografie dívek.

Pokud vám obuv „něco“ připomíná, máte pravdu. Errazuriz totiž spolupracoval se špičkovými designéry Vivienne Westwood a Karlem Lagerfeldem ze společnosti Melissa. Tu zřejmě znáte v souvislosti s „voňavými“ botami.

Některé Errazurizovy modely nevypadají příliš prakticky, ale jistě by se našlo pár žen, které by si je s chutí obuly. A co vy? Který pár by se hodil k vám (či k vaší ex)?

Další články

Softshellová bunda – ideální kousek šatníku nejen pro jarní sportovní aktivity

Podtrhněte image firmy osobitým oblečením

Zdravotnické oblečení může mít šmrnc. Seznamte se s Medical Uniforms

Bez kvalitní kosmetiky ani ránu

Rok 2018 a šperky, které právě letí

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *