Jak vybrat vhodný byt?

Adam Valový
30. září 2021
2 minuty čtení

Vybíráte bydlení? Nevíte, jaká kritéria jsou při výběru nemovitosti ta nejhlavnější? Poradíme vám! Při výběru bytu se řiďte tím, zda chcete byt do osobního vlastnictví, nebo se stanete družstevníkem. Obojí má určité výhody, ale i nevýhody. Dalšími důležitými kritérii jsou poloha, logistická dostupnost a samozřejmě i cena.

Zatímco pro mladé lidi single nebo seniory jsou dostačující malé byty či garsoniéry, rodiny s dětmi určitě uvítají větší byty. Byty na Praze 3 představují veškeré dostupné spektrum, které může střední třída za solidní peníze získat. Projekt nabízí výběr od jednopokojových bytů o velikosti 30 m2 až po pětipokojový byt s plochou přes 140 m2. Téměř všechny byty disponují buď předzahrádkou, balkonem, lodžií nebo terasou.

​Výhodná hypotéka až do 80% kupní ceny

Na bydlení v Praze na Žižkově lze čerpat výhodnou hypotéku Hyposervis Consulting, kdy hypotečního úvěru lze využít až do výše 80% kupní ceny nemovitosti. Z domu to budete mít na tramvaj nebo autobus jen pár minut chůze. Park Židovské pece, který na rezidenci plynule navazuje, je ideálním místem pro procházku s dětmi, kondiční běh nebo piknik s přáteli.

Za návrhem projektu Byty u parku stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které v Praze navrhlo již celou řadu krásných a funkčních bytových čtvrtí. Při návrhu projektu Byty u parku se snažili o maximální synergii moderní architektury, funkčního bydlení a klidné lokality nedaleko parku. Maximum denního světla v interiéru a inteligentní řešení jednotlivých bytů bylo prioritou číslo jedna.

​Rezervace on-line

A skutečně se to povedlo na jedničku. Ostatně, přesvědčte se sami! Prohlédněte si on-line virtuální prezentaci na website bytyuparku.navackove.cz a proveďte booking ještě dnes. Poptávka po volných bytech je velká.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  30. září 2021

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky