Kdyby byli superhrdinové sportovci, v čem by vynikali?

Lenka Němcová
19. března 2018
2 minuty čtení

Superhrdinové to nemají jednoduché. Musí bránit svět před padouchy, a většinou navíc žít i normální život smrtelníků. V tom se obvykle příliš neprojevují, aby na sebe nepoutali pozornost. Ale co kdyby se ve svém volném čase věnovali sportování? V jakých disciplínách by vynikali? Tuto otázku si položil umělec Chon Hon Lam, jehož výtvory najdete na Instagramu pod přezdívkou flyingmouse365. Jeho nejnovější kolekce obrázků se věnuje právě superhrdinům.

Chon Hon Lam v minulosti nakreslil vtipnou kolekci superhrdinů věnujících se práci na poloviční úvazek. Ztvárnil například Flashe jako poslíčka roznášejícího pizzu, Wolverina porcujícího maso, Supermana jako pošťáka a další známé tváře v netradičních pózách.

Nejnovější umělecký počin Chon Hon Lama je však ještě o něco zajímavější. Své oblíbené superhrdiny nakreslil jako sportovce. Samozřejmě s ohledem na jejich vlastnosti a schopnosti. Na obrázcích najdete Spidermana jako fotbalového brankáře, Kapitána Ameriku jako vrhače disků, Flashe a Sonica jako atlety, Wonder Woman se stuhou, Thora jako hráče kriketu a Ironmana jako… ironmana 🙂 Zbylé obrázky najdete na Instagramu.

Spiderman

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Kapitán Amerika

Sonic a Flash

Wonder Woman

Thor

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Ironman

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky