Kousek moře v posteli: Nádherné realistické rybí polštáře nejen pro děti!

Adam Valový
13. května 2018
2 minuty čtení

Pokud jste viděli legendárního Kmotra, pak vám fráze „Sleep with the fishes“ – česky „spát s rybami“ – jistě není cizí. V mafiánské hantýrce to ovšem neznamená, že dotyčný podřimuje společně s hejnem pestrobarevných korálových ryb, ale spíše věčný spánek někde u dna s prostřelenou hlavou. Vy si však můžete bez starostí zdřímnou s rybou či jiným mořským živočichem přímo ve vaší posteli. Plyšového medvídka pošlete do důchodu, mnohem lepší jsou realistické rybí polštáře!

O tyto ryby nemusíte pečovat a přesto nebudou plavat břichem vzhůru. Jsou ze 100% polyesteru a splňují přísnou Evropskou normu o bezpečnosti hraček. Najdete je v nabídce e-shopu Dedoles a můžete si vybrat z mnoha různých rybích i nerybích druhů. Nechybí populární klaun očkatý a bodlok pestrý z Hledá se nemo, platýz, žralok modrý, jeseter, kosatka dravá, plachetník a spousta dalších zástupců podmořské říše. Mimo jiné ani mořský koník, mušle a hvězdice. Na své si však přijdou také milovníci koi kaprů a různých sladkovodních ryb!

Rybí polštáře nejenže skvěle vypadají – zároveň jsou velmi pohodlné a umožní vám, abyste si vychutnali každičkou minutu z odpolední siesty. Perfektně se vyjímají v dětském pokoji i v ložnici dospěláka – zkrátka všude tam, kde jsou vítané kreativní dekorace. Třeba díky nim lépe přečkáte období, kdy se těšíte na dovolenou k moři, která je však zatím v nedohlednu.

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Děti a rodina,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky