Děti a rodina

Kousek moře v posteli: Nádherné realistické rybí polštáře nejen pro děti!

Pokud jste viděli legendárního Kmotra, pak vám fráze „Sleep with the fishes“ – česky „spát s rybami“ – jistě není cizí. V mafiánské hantýrce to ovšem neznamená, že dotyčný podřimuje společně s hejnem pestrobarevných korálových ryb, ale spíše věčný spánek někde u dna s prostřelenou hlavou. Vy si však můžete bez starostí zdřímnou s rybou či jiným mořským živočichem přímo ve vaší posteli. Plyšového medvídka pošlete do důchodu, mnohem lepší jsou realistické rybí polštáře!

O tyto ryby nemusíte pečovat a přesto nebudou plavat břichem vzhůru. Jsou ze 100% polyesteru a splňují přísnou Evropskou normu o bezpečnosti hraček. Najdete je v nabídce e-shopu Dedoles a můžete si vybrat z mnoha různých rybích i nerybích druhů. Nechybí populární klaun očkatý a bodlok pestrý z Hledá se nemo, platýz, žralok modrý, jeseter, kosatka dravá, plachetník a spousta dalších zástupců podmořské říše. Mimo jiné ani mořský koník, mušle a hvězdice. Na své si však přijdou také milovníci koi kaprů a různých sladkovodních ryb!

Rybí polštáře nejenže skvěle vypadají – zároveň jsou velmi pohodlné a umožní vám, abyste si vychutnali každičkou minutu z odpolední siesty. Perfektně se vyjímají v dětském pokoji i v ložnici dospěláka – zkrátka všude tam, kde jsou vítané kreativní dekorace. Třeba díky nim lépe přečkáte období, kdy se těšíte na dovolenou k moři, která je však zatím v nedohlednu.

 

Další články

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *