Příroda a zvířata

Loki – opravdu NEJNEVRLEJŠÍ kočka na světě

I zvířata mají své dny. Ovšem Loki je má každý den. Jak jinak si vysvětlit její věčně naštvaný výraz? Kočka plemene Sphynx vypadá, jako by byla permanentně nakrknutá na celý vesmír!

Sphynx je exoticky vyhlížející bezsrsté plemeno kočky domácí. Obvykle vypadá poněkud zvláštně a má hodně daleko do běžné představy o milé kočičce. Ale Loki je na míle vzdálená všemu, co jste doposud viděli. Nejenže nevypadá roztomile a chundelate… neustále se tváří děsně nakrkle.

Kočku si pořídil newyorský pár Sara a Brent. Duo jednohlasně prohlašuje, že ačkoliv Loki vypadá tak, jak vypadá, ve skutečnosti je neuvěřitelně hravá a mazlivá. Miluje, když může si může polehávat na břiše některého z jejích majitelů, s oblibou si pochutnává na kuřecím mase a když má příležitost, zasekne drápky do všeho, co jí přijde zajímavé.

Nevíme jak vám, ale nám se Loki docela líbí. Dokážeme si ji představit v hlavní roli… nového remaku klasického hororu Gremlins! I když na některých snímcích vypadá spíše jako růžový (a pořádně naštvaný Yoda z Hvězdných válek).

 

 

Další články

Chovatelské tipy pro majitele koček

Na co se připravit než si přineseme domů kotě

Proč mají kočky rády krabice?

Levandule a její blahodárný vliv na lidské zdraví

Jak v létě cestovat se psem

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *