Mobilhome – pohodlné bydlení

Adam Valový
12. ledna 2021
2 minuty čtení

V poslední době stále víc vzrůstá poptávka po mobilních domech. Jejich popularita začala již ve 20. století v USA a do Evropy se dostaly až v posledních letech.

Dnes si již můžete běžně pořídit jak starší – cenově dostupnější, tak i nový mobilhome. Stačí když vlastníte pozemek nebo máte pronajatý a na něm přivedené inženýrské sítě. Pak stačí jen několik betonových patek a dům můžete přivézt. Ty starší pořídíte i s výbavou okolo 300.000,- Kč. Nové jsou samozřejmě dražší, výbavu si do něj zařídíte sami nebo vám firma vše zařídí na klíč dle vašich představ. Mobilní domy jsou jak sezoní, které vám plně nahradí chatu či chalupu někde v přírodě nebo u vody a také celoroční zateplené k plnohodnotnému bydlení pro celou rodinu.

U nás je již řada firem, které nabízí široký výběr těchto domů v různých velikostech a výbavou a dopraví vám dům až na místo vašeho určení. Stačí si jen vybrat a za pár dní můžete bydlet.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky