Zásnuby s jarem

Lenka Němcová
1. února 2021
2 minuty čtení

Není snad člověka, který se rád z něčeho nepotěší nebo na něco těší. Tento pocit totiž dokáže zlepšit náladu a o to přece jde!
A pokud nám k tomu stačí jen naše fantazie a dva z našich vjemů, čich a zrak, je to opravdu jen malá investice.
Každý má asi rád pohádky ať už jako malý, ho provázely nebo si je prostě ponechá v sobě i dobdospěláctví, potažmo do stáří. A tak tomu je teď, v době, kdy se snažíme přes ,,šedé,,počasí vyhlížíme obyčejné jaro. První náznaky jara, toho každoročního „znovuzrozerní“, všeho krásného a voňavého.

A že jaro voní, to víme všichni. A teď jak se ,,snoubí,,pohádka s těšením a fantazií?
Jednoduše. V každé pohádce je přece plno kytiček a pokaždé, kdy se objeví domeček plný lásky, dobroty a hodných lidí. Většinou pomocí babičky a jejimi květinkami. A při našem očekávání jara se vše toto dokáže zatraceně snoubit: stačí už jen nyní si naplánovat právě ty naše kytičky, které chceme mít na jaře kolem sebe zasít do našich zahrádek nebo jenom tak kolem sebe.
A protože pohoda a krása patří neodmyslitelně k sobě, tak již jen ty naše ,,zásnuby,,skloubíme do sebe. A tak nechme působit nyní tu naši fanzazii a tu naši kytičku zasadíme do toho krásného obalu. Chcete -li květináči, který má právě tu moc, aby „zásnuby“ krásy a vůně byly dokonalé.
Zvolit pod naši kytičku ten pravý květináč, obal, jeho barva, materiál a velikost, to je právě ten náš vklad do pohádkových „zásnub“, na které čeká právě to naše jaro. K tomu jistě slouží široká nabídka na trhu, která nám skýtá nepřeberné množství výrobků, kdy naše vybrané kytičky začnou vyprávět naši pohádku. A můžeme začít snít……

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky