Bydlení a styl

Na Žižkově vyrostou nové byty: Projekt Na Vackově bude synonymem idylického bydlení

Situace na pražském realitním trhu sice není kdo ví jak růžová, ale přesto se čas od času objeví developerský projekt, který zpřístupní bydlení ve vysokém standardů širší veřejnosti. V případě Bytů Na Vackově půjde o unikátní počin, jež rezidentům nabídne veškeré benefity metropole pod rouškou příjemného klidu v oblíbené lokalitě. Developer Metrostav Development již na výstavbě usilovně pracuje a část projektu dokončí již v druhé polovině tohoto roku. Na co se mohou zájemci o komfortní bydlení v Praze těšit?

Pět moderních budov se stovkami útulných bytů

Developerský projekt Na Vackově vzniká v Praze 3 v blízkosti Nákladového nádraží, které v blízké budoucnosti čeká velká proměna. Zástavba pěti objektů podél ulice Malešická nabídne celkem 347 bytů s dispozičním členěním 1+kk až 5+kk. Metrostav Development projektem volně naváže na hotové projekty podél ulic Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově.

Pokud se výstavba nezdrží, proběhne předání bytů v rámci prvních tří objektů v první polovině roku 2021. Zbylé bytové jednotky developer předá o něco později, ale také příští rok.

Za architektonickou stránkou projektu stojí odborníci ze studia MS Architekti. Budovy charakterizuje členitost a asymetrie, stejně jako snaha o vytvoření prostorných zákoutí s dostatkem soukromí pro budoucí obyvatele. Ti se mohou těšit na prakticky řešené interiéry s dostatkem přirozeného světla. Chybět nebudou balkony, lodžie, terasy a předzahrádky.

Jednoduše výjimečná lokalita

Bydlení na pražském Žižkově nebudí pozornost jen pro kvalitu projektu jako takového. Atraktivní je samotná lokalita s kompletní občanskou vybaveností a množstvím míst, kde lze trávit čas kulturou, zábavou, sportováním i procházkami v přírodě. Za zmínku stojí přilehlý park Židovské pece, cyklostezka na Kralupské dráze, pietní Olšanské hřbitovy či ikonické Kino Aero.

Ve skutečnosti toho byty Praha 3 nabízí ještě mnohem více. Aktuální stav výstavby a další informace najdete na byty.navackove.cz.

Štítky

Další články

Zajištění bezpečí pro děti v bytě: Co by rodiče měli vědět

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *