Bydlení a styl

Moderní dům na klíč – to je možná i vaše cesta z města

Chybí vám ve městě klid, ticho, příroda a malebná zahrádka u domu? Zabalte to a nechte si postavit dům na kraji města či zcela mimo něj.

Koupit si starý vesnický domek olitovalo mnoho lidí, kteří byli podobného smýšlení jako vy. Rekonstrukce není nic snadného a výroky, že starý dům je lepší zbourat a znovu postavit než rekonstruovat, se bohužel zakládají na pravdě. Krásný moderní dům na klíč bez „kostlivců ve skříni“ je mnohem lepší řešení. Hitem jsou stavba na klíč a moderní nízkoenergetické domy.

Jak má vypadat moderní dům na klíč?

Dům by měl být moderní z více hledisek. Samozřejmostí by měla být moderní architektura, ale současně úcta ke genius loci, tedy k duchu místa, kde bude dům stát. V dnešní době je rozhodně nutné stavět nízkoenergetický dům, který bude šetrný k přírodě, ale i k naší peněžence. Dům je důležité stavět na pozemku, který svojí velikostí zajistí soukromí, ale i relaxaci na zahradě. Jak moc velký prostor k tomuto potřebujete, je na vás. Někomu stačí místo pro terasu a bazén, někdo si chce vysadit ovocný sad a pěstovat něco málo pod zub na vlastní zahrádce.

McFALL DEVELOPMENT – firma na výstavbu rodinných domů, které se vám budou líbit

Společnost McFALL DEVELOPMENT nabízí jak developerskou výstavbu, tak individuální výstavbu domů na pozemcích společnosti i na vlastních pozemcích zájemců o stavbu. Podobně je to s projekty domů. Dodat můžete vlastní, firma vám je rovněž schopná naprojektování domu zajistit, nebo si lze vybrat z typových domů firmy. A ty rozhodně nejsou k zahození.

Firma se například chlubí typovým domem BNG, což je vlastně bungalov. Bungalov má své zaryté zastánce i odpůrce. Já patřím k druhé skupině, a přesto… Tento dům by neurazil ani mne. Nabízí dispoziční řešení 5+kk na 154 m2 a naprosto geniálně vyřešené propojení domu s jeho okolím díky proskleným plochám. K dispozici je s valbovou i s pultovou střechou. Dům má minimální spotřebu energií a antialergenní rekuperaci vzduchu.

Zmíněný typový dům je jen jedním z nabídky firmy McFALL DEVELOPMENT. Podívejte se, co vám dokáže aktuálně nabídnout, pokud jde o developerské projekty nebo individuální výstavu. Neváhejte a změňte své bydlení k lepšímu. Stavba domu na klí pod taktovkou firmy, jako je McFALL DEVELOPMENT, vám umožní bydlet v novém rychle a bez starostí.

Další články

Minimalismus v praxi: Jak vytvořit jednoduchý a elegantní interiér

Byty Vackov se rozrůstají, máte šanci najít si domov

Kam umístit infrapanely

Jak dodat svému domovu čistý a jasný vzhled na léto

Projekt Czech Fund – Rezidence Spojovací

Další články

1 komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Dobrý den, máte prosím někdo z http://www.mcfd.cz zkušenosti? Mně se jejich domy moc líbí. A slyšeli jsme skvělé reference. Rád bych slyšel nějaký názor od člověka, který už si něco od nich zakoupil. Díky moc. Petr Vávra.