Rozmazlete se luxusními šperky

Adam Valový
29. srpna 2019
3 minuty čtení

Klenoty patří mezi hýčkané doplňky každé ženy. Vyplatí se do nich investovat, protože přežijí několik generací. Co vy? Máte svůj rodinný šperk? Ne? A není na čase si jej pořídit?

Luxusní šperky nejvyšší kvality

Nejde o pouhou ozdobu, klenoty představují i skvělou investici. Jejich hodnota sice vzrůstá pomaleji, ale je stabilní, nekolísá jako například cena nemovitostí. Proto je příhodné mít nějaký ten lepší kousek ve své šperkovnici. Ten vydrží po mnoho generací, koneckonců poklady našich předků, které archeologové nalézají, přežily tisíce let. Musí se ovšem jednat o kvalitní kousky. Jaké atributy by měl mít šperk, jenž vám zajistí právě takové zhodnocení? Určitě by měl být z kvalitního kovu. Cenné je zlato, může to být ovšem i kvalitní stříbro. Dále vsaďte na vzácné kameny. Diamanty jsou jistota, výjimečnost jiných komponentů (například tanzanit) také nepodceňujte. A z hlediska důvěryhodnosti vsaďte na kvalitní firmu, která šperky vyrábí. Mnohaletou tradici má například značka Tous. O této španělské firmě jste nejspíš už slyšeli, u nás je ovšem krátce. Přitom v příštím roce oslaví významné jubileum, 100leté výročí. Kvalita je tedy zaručena.

Zlaté a stříbrné šperky Tous

Osvědčená značka má ve svém portfoliu šperky rozličného vzhledu, oceníte na nich především variabilitu. Mnoho jemných kousků, ať už se to týká náhrdelníků, náramků či prstýnků, se mezi sebou dá skvěle kombinovat. Lze zvolit jemný kousek z kolekce Basics, ten se dá skvěle doplnit nápadnějším doplňkem ze sekce Icon. Velmi oblíbené jsou i linie s křížkem, jmenují se Cruz. Poznávacím znamením této značky je medvídek, najdete jej v mnoha kolekcích. Animální motiv nezastupuje jen on, pokud toužíte po decentním motivu, zkuste linii Bera s vážkou. Originální šperky této značky se vyznačují i tím, že můžete mezi sebou kombinovat jednotlivé barvy kovů. Pro inspiraci jich značka vždy několik nafotí do svých katalogů, takže se můžete podívat, jak vkusně a jedinečně to vypadá. Nemusíte se nechat spoutat konvencemi. Naopak, tento brand chce, aby si jeho zákazník se šperky vyhrál. A zábavu má pro všechny. Nejen pro dámy, své klenoty si zde najdou muži i děti.

Nová kolekce Tous

Každá kolekce se vyznačuje variabilitou. Samozřejmě zde najdete několik solitérů, které si stačí vzít samotné, většina šperků je ovšem decentních (což ale neznamená, že nezaujmou), proto se dají nejen vhodně kombinovat, hodí se i k mnoha příležitostem i outfitům. Jejich nošení vás nijak neomezuje, proto se investice do těchto šperků vyplatí, jelikož je můžete nosit velmi často. Ceny šperků začínají na necelých 3000 korunách, pokud tedy toužíte po svém šperku z dílny této věhlasné značky, není problém si na něj ušetřit.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky