Seriály

Návrat legendy: První trailer na Tomb Raider: The Legend of Lara Croft s Hayley Atwell

Hned po skončení stávky scenáristů v Hollywoodu nám Netflix přinesl spoustu vzrůša, protože zveřejnil první záběry z očekávaného animovaného seriálu Tomb Raider: The Legend of Lara Croft. Tento projekt, který pochází z dílny studia Legendary, nás nenechává na pochybách o svém potenciálu, a to zejména díky účasti slavné herečky z Marvelových snímků Hayley Atwell.

Hayley Atwell, známá především díky své roli Peggy Carter v Marvel Cinematic Universe, se stane novou tváří postavy Lary Croft, kterou jsme mohli vidět naposledy v kině v podobě Alicie Vikander v roce 2018. Nový seriál slibuje být svěžím a vzrušujícím přírůstkem do tohoto ikonického herního a filmového univerza.

Jak sám název naznačuje Tomb Raider: The Legend of Lara Croft bude čerpat inspiraci z legendární herní série Tomb Raider, konkrétně naváže na události posledního dílu této oceňované trilogie od studia Square Enix – Shadow of the Tomb Raider z roku 2018. Fanoušci této série se tak mohou těšit na nové dobrodružství své oblíbené archeoložky, ovšem ve zcela jiném kabátě.

Seriál má za zády zkušeného showrunnera Tashu Huo, která má za sebou úspěšné projekty jako Zaklínač: Pokrevní pouto. Tým tvůrců zahrnuje také lidi, kteří již spolupracovali s Netflixem na animovaném seriálu Ostrov lebek, což naznačuje, že se můžeme těšit na kvalitní animaci a vizuální zpracování.

Série filmů o Lare Croft se dostala do širokého povědomí díky Angelině Jolie, která hrála hlavní roli v dřívějších filmech. Poslední filmový reboot z roku 2018 s Alicií Vikander v hlavní roli získal uznání kritiky, ale pokračování nebylo nakonec realizováno. Nový animovaný seriál je proto příležitostí pro fanoušky, kteří chtějí sledovat další dobrodružství Lary Croft na obrazovkách.

I když zatím nemáme pevně stanovené datum premiéry, očekává se, že se animák na Netflixu objeví někdy zkraje příštího roku. Buďte tedy připraveni na vzrušující návrat legendy!

Další články

Fallout se blíží. Co o seriálu od Amazon Prime víme?

Méďa se dočká seriálu. Oblíbený sprostý plyšák se vrací zpátky!

Živí mrtví: Nová minisérie o Rickovi a Michonne dostala oficiální datum premiéry

Yellowjackets: Mysteriózní thriller plný napětí i kanibalismu

Seriál Wednesday: Druhá řada a vše, co o ní doposud víme

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *