Všechno hned: Netflix uvede nástupce Sexuální výchovy a Srdcerváčů

Adam Valový
29. září 2023
2 minuty čtení

Netflix se znovu chystá ohromit mladou generaci diváků, a tentokrát přichází s novým seriálem, který slibuje nejen zábavu a romantiku, ale také odvahu otevřeně se vypořádat s důležitými tématy, jež ovlivňují život mnoha mladých lidí. Po úspěších seriálů jako Srdcerváči a Sexuální výchova míří na oblíbenou platformu další počin s názvem Všechno hned (Everything Now), jehož tvůrkyně doufají, že pomůže mnoha dospívajícím lépe porozumět svým pocitům a přání.

Sophie Wilde se ujala hlavní role šestnáctileté Mii, která se po dlouhém boji s anorexií vrací do školy, a zjišťuje, že se svět kolem ní výrazně změnil. Během sedmi měsíců strávených v psychiatrické léčebně se její spolužáci postupně vyvíjeli a prožívali mnoho nových zážitků, které Mia zatím neměla příležitost poznat. Cítí, že jí takříkajíc „ujel vlak.“

Aby dohnala ztracený čas, sepíše si seznam věcí, které by měla každá náctiletá dívka zažít. S podporou svých tří nejlepších přátel a nové velké lásky se Mia ponořuje do světa randění, párty, prvních polibků a sexuálních zážitků. Brzy však zjišťuje, že ne všechno lze naplánovat, a že život má své vlastní plány.

Seriál Všechno hned nezapomíná ani témata, která trápí britské teenagerky – lásku, první sex, drogy, alkohol a divoké večírky. Mia nechce zůstat pozadu, a její kámoška jí radí, že zakázané věci se musí dělat pořádně. Avšak spěch může mít svou cenu.

Za osmidílným komediálním dramatem, který vznikl pod taktovkou režisérky Ripley Parker, se skrývá mnohem hlubší myšlenka. Cílem je bez odkrýt, čím si dnešní mládež prochází a ukázat, že dospívání nemusí být procházka růžovým sadem. Především jde o problematiku duševních poruch souvisejících se vzhledem. Seriál začne 8. října.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  29. září 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky