Krása a móda

Nechte se unést krásou nové kolekce šperků Pandora

Krásné šperky dokáže ocenit snad každý. A tak se není čemu divit, že nová kolekce šperků Pandora Reflexions slaví úspěch. Na co vsadila tato značka módních doplňků pro dámy tentokrát a čím je kolekce výjimečná? To se dozvíte uvnitř článku.

Moderní a dekorativní

Nová kolekce Pandora Reflexions přišla na svět v roce 2018. V porovnání s tradičními Pandora šperky se pyšní větší elegancí a laděním do modernějšího stylu. Jednotlivé komponenty se tak dají krásně sladit i s formálnějším oblečením, a přesto vypadají velmi elegantně a důstojně. Cílem bylo vytvořit kolekci propracovanou do nejmenšího detailu, což se dle krásného výsledku určitě povedlo.

Z několika barevných variant si vybere každá

Při pohledu na novou kolekci vás jistě zaujme několik barevných variant. Na výběr je z klasické stříbrné, nádherné zlaté a v poslední době velmi populární barvy růžového zlata. Možnosti kombinací jsou proto téměř nekonečné. Náramky Pandora tímto zaujmou více žen. Výhodou je i pohodlné a jednoduché zapínání s pomocí klipu, který stačí pouze zacvaknout a krásně drží i díky doplnění o silikonovou gumičku. Právě i díky těmto praktickým detailům se těší šperky Pandora takové popularitě. Vylepšení se dostalo také bezpečnostnímu řetízku, který je nově zdoben dvojitým řetízkem.

Nové náramky i korálky

Pandora je proslulá svými originální korálky, které se dají libovolně kombinovat na náramcích. Díky tomu si každý vytváří jedinečný styl a naprosto originální šperk. Korálky jsou navíc krásným dárkem k různým speciálním příležitostem, takže se na ně nezapomnělo ani při vytváření nové kolekce. Design korálků se opět ubírá modernějším směrem a sází na abstraktní motivy. Pro sladěnost s náramkem jsou dostupné ve stejných barevných variantách, takže není problém dosáhnout propracovaně sladěného vzhledu.

Další články

Významné vůně vzpomínek a emocí

Jak docílit zdravých a krásných vlasů

Nejžhavější doplňky letošního léta

Jak se obléknout na různé typy plesů?

Detoxikace organizmu pomocí jílové koupele

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *