Nový trailer k očekávané videohře Marvel’s Spiderman 2 láká na symbiotický zážitek

Adam Valový
22. července 2023
5 minut čtení

Fanoušci Spider-Mana se mohou těšit na skvělý videoherní podzim. Marvel’s Spider-Man 2 přichází se zbrusu novým příběhem, jehož ochutnávku přináší nejnovější trailer.

Peter Parker se setkává s Harrym Osbornem a představuje ho pak svému pavoučímu parťákovi Milesi Moralesovi. Jednou z ústředních postav je také Lovec Kraven, jehož přítomnost způsobí v New Yorku spoustu potíží – což poznamená také vztah mezi Peterem a Mary Jane.

V metropoli pak řádí symbiotické síly, jejichž moc využívá i samotný Peter, a to ve svém černém kostýmu. To vše graduje až do příchodu samotného Venoma. Režisér hry, Bryan Intihar, popsal přítomnost obávaného mimozemského symbionta jako něco, co do příběhu, který jinak respektuje klasickou spider-manovskou DNA, vnese něco nového. Je tedy nadmíru jasné, že si hráči dosyta užijí symbiotického hraní.

Pro postavu Venoma bylo stežejní najít herce s výrazným a expresivním hlasem. Nakonec se tvůrci rozhodli pro Tonyho Todda, který je známý z hororového filmu Candyman a také z akčního filmu Skála a série Nezvratný osud. Tvůrci neměli snadný úkol – chtěli dosáhnout rovnováhy mezi tekutým a pevným vzhledem Venoma. Cílem bylo mohutné a současně polotekuté monstrum.

Na titul Marvel’s Spider-Man 2 vydaného exkluzivně pro konzoli PlayStation 5 se mohou herní nadšenci těšit již 20. října 2023.

Co byste měli vědět o ústředních postavách?

Kdo je Venom?

Venom je fiktivní postava z komiksových příběhů, která se stala jedním z nejznámějších protivníků Spider-Mana. Venom je symbiotická existence, která se spojila s různými hostiteli včetně Eddieho Brocka. Symbiotický kostým poskytuje svému hostiteli nadlidskou sílu, rychlost a schopnost regenerace, stejně jako schopnost se transformovat a vytvářet výběžky nebo zbraně. Venom je ovlivňován temnou a zlou povahou symbiotického partnerství a potýká se se svým vlastním morálním dilematem, zda je hrdinou nebo zloduchem.

Kdo je Miles Morales?

Miles Morales je postava, která se objevuje ve světě Spider-Mana. Je alternativní verzí Spider-Mana, který pochází z jiné reality. Miles byl poprvé představen v komiksu Ultimate Fallout #4 v roce 2011. Je mladý, afroamerický teenager, který získává podobné schopnosti jako Peter Parker poté, co byl také kousnut geneticky modifikovaným pavoukem. Miles se stal novým Spider-Manem a svým způsobem přebírá legaci Petera Parkera jako ochránce New Yorku. Má své vlastní příběhy a dobrodružství, které ho odlišují od klasického Spider-Mana, a stává se vlastní ikonou v komiksové kultuře. Byl také představen ve videoherní sérii Marvel’s Spider-Man a stal se populární postavou mezi fanoušky.

Kdo je Peter Parker?

Peter Parker aka Spider-Man je jedním z nejpopulárnějších superhrdinů Marvel Comics. Peter byl stvořen spisovatelem Stanem Lee a kreslířem Stevem Ditkem a poprvé se objevil v Amazing Fantasy #15 v roce 1962. Peter je mladý muž, který zdědí nadlidské schopnosti poté, co je kousnut geneticky modifikovaným pavoukem během výletu do laboratoře. Mez jeho hlavní atributy patří vysoká síla, agilita, rychlost a schopnost lezení po zdech. Peter se rozhodne využít své schopnosti v boji proti zločinu jako superhrdina Spider-Man. Je znám svým ikonickým červeno-modrým kostýmem a maskou, které nosí při svých dobrodružstvích. Peter je také inteligentní a vynalézavý vědec a žije v New Yorku, kde se snaží balancovat svůj superhrdinský život se svým osobním životem. Patří mezi nejuznávanější a nejoblíbenější superhrdinů komiksového světa.

Kdo je Lovec Kraven?

Lovec Kraven neboi Sergei Kravinoff, je fiktivní postava z komiksů Marvel. Poprvé se objevil v komiksu The Amazing Spider-Man #15 v roce 1964. Kraven je zkušený lovec a jedno z Spider-Manových největších protivníků.

Kraven je ruský aristokrat a lovec, který se rozhodne použít své dovednosti a sílu k ulovení Spider-Mana. Snaží se dokázat, že je nejlepším loveckým šlechticem na světě a zdoláním Spider-Mana by se dostal na samotný vrchol.

Kraven je známý svým charakteristickým vzhledem. Je fyzicky velmi zdatný a zkušený v bojových uměních. Vedle svých fyzických schopností využívá také speciálně vyvinuté sérum, které mu zvyšuje sílu, rychlost a výdrž.

Lovec Kraven se opakovaně objevil v různých komiksech a příbězích, kde se střetává s Spider-Manem a dalšími superhrdiny Marvelu. Patří mezi nejnápaditější a nejnebezpečnější záporáky, nimž má Spider-Man co dočinění.

Foto: MARVEL

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  22. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky