Oslaďte si život lžičkou „smrťákem“

Adam Valový
14. října 2014
2 minuty čtení

Pár dní zpět byl Halloween a bylo otázkou času, který designér se vytasí s nějakým tématickým gadgetem. Běžných věcí, které se nějakým způsobem hlásí k oblíbenému anglosaskému lidovému svátku, se vyrojilo celkem dost, ale nás nejvíce zaujala lžíce s lebkou. Respektive kávová lžička, jejíž oválná miska je stylizována do podoby hrůzostrašné lebky. Bojíte se?

Za designem této netradiční lžičky stojí Hundred Million LTD – jedno z nekreativnějších londýnských designových studií. Skutečný záměr autorů vás však překvapí. Halloween se sice jeví jako dostatečný důvod, nicméně designéři chtěli spíše apelovat na to, aby lidé tolik nesladili. Cukru se ne nadarmo přezdívá bílý jed.

Ať už vás smrťák přesvědčí, abyste si do kafe nebo čaje nesypali tolik cukru, nebo budete naopak sypat ještě víc, jde o velmi vydařený počin. Projekt byl v roce 2013 umístěn na platformu Kickstarter, ale do prodeje se dostal až nyní. Další info najdete na hundredmillion.co.uk

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Ostatní,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

One thought on “Chovatelské tipy pro majitele koček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky