Stylové gadgety

Pocketband: Vychytávka, která vám usnadní život

Některé maličkosti mají tu moc, aby nám změnily život. Anebo nám ho přinejmenším velmi zpříjemnili a vyřešili určité věci, se kterými si dlouho lámeme hlavu. Tak například s tím, kam si dát klíč, když jdeme běhat nebo do posilovny. Pokud si s sebou nechcete bráti příruční tašku (jakože nechcete, neboť se o ní musíte starat a stejně by vám při sportování překážela), pak se nabízí kapsa. Ale jistě znáte ten pocit, kdy neustále myslíte na to, zda se klíč stále nachází v kapse, nebo se již dávno někde vytratil… A právě tyto situace eliminuje nová vychytávka – náramek Pocketbands.

Náramek Pocketband byl navržen jako vylepšená peněženka, aby lidem pomáhal v případě, kdy peněženka není nejlepší volbou. Kromě toho, že do něj můžete umístit klíče, pojme i nějaké ty drobáky. A dokonce složenou bankovku, čip na otevírání dveří, tabletky či jiné menší věci. Je jako stvořený na sportování, ale stejně tak si ho vezmete vždy, když si půjdete zaplavat. Ano, Pocketband je odpovědí na otázku – kam s klíčem, když se jdete koupat!

Silikonový náramek je pohodlný a odolný. Nikdy více díky němu nezapomenete či netratíte klíče či mince. Pokud se vám líbí, objednejte si ho na https://www.indiegogo.com/projects/pocketbands-3-0-hidden-pocket-wristband#/. Stojí 12 USD a je k mání ve třech různých barvách (černá, průhledná a modrá).

Další články

Obecní drátový rozhlas ještě nevymizel

S robotickým vysavačem Xiaomi Roborock Sweep One S50 si usnadníte práci

Vybíráte první selfie tyč? Podívejte se, na co nesmíte zapomenout

Axent Wear: Rozkošná sluchátka s kočičíma ušima a LED osvětlením

Stůl pro smart maniaky: Má 42“ dotykový displej!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *