Pořiďte svému psovi stylový obytný přívěs. Stojí jen 1000$

Adam Valový
7. září 2014
1 minuta čtení

Psí bouda může mít spoustu podob a pokud si potrpíte na stylové designové výstřelky, zpozorněte nad originálními výtvory kreativců ze studia Straight Line Design. Designéři vytváří opravdu nevšední kousky (mimo jiné i úžasný designový nábytek pro děti, ale o tom zase někdy příště) a naposledy zabodovali se svou zbrusu novou sérií domků pro psy. Nese název „Pet Trailers“, tedy obytné přívěsy pro mazlíčky.

Straight Line Design vyrábí přívěsy pro pejsky z materiálů, které jsou šetrné k životnímu prostředí (recyklovatelný hliník, laminát) a momentálně nabízí čtyři různé varianty. Mobilní příbytky jsou očividně inspirovány starými americkými trailery, které se vyráběly ve 40. a 50. letech minulého století. Cena jednoho přívěsu je rovných 1000 USD a zahrnuje vlastní SPZ, nerezové hrnky a vnitřní LED osvětlení. Možná je i stylizace do vlastních barev. Tak jak se vám líbí? Pořídíte obytný přívěs i svému čtyřnohému příteli?

8

9

10

2

3

4

5

6

7

Foto: Straight Line Design Inc.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Bydlení,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky