Pozoruhodné: Americký youtuber se učí česky a jde mu to skvěle

Adam Valový
10. května 2018
1 minuta čtení

Jmenuje se Gavin, je mu 29 let, žije ve Fort Collins a na první pohled jde o obyčejného mladíka, který točí videa na YouTube. Proč byste ho měli sledovat? Protože se učí česky! Je to samouk a své pokroky pečlivě monitoruje.

Podle nás je Gavin talent. Na to, že se česky učí teprve 17 měsíců a v České republice strávil pouze 20 dní, náš jazyk zvládá velmi dobře. Dokonce se vyjadřuje mnohem lépe než spousta rodilých Čechů.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Gavin se na YouTube registroval počátkem roku 2017 a momentálně má kolem 36 tisíc odběratelů. Do komentářů pod videi hojně přispívají Češi, kteří ho podporují, chválí, a dokonce uznávají, že úroveň jeho češtiny je vyšší než jejich.

Gavin je vskutku zajímavá osobnost. Uvidíme, s čím se vytasí v příštích měsících. Jeho videa jsou vtipná a mají zajímavý obsah, rozhodně nejde o ztracený čas jako v případě mnoha jiných youtuberů. Za nás palec nahoru!

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky