Děti a rodina

Profesionální hlídání dětí je dostupné a spolehlivé

Rádi byste své děti svěřili do péče profesionálů, protože nemáte k dispozici hlídací babičky, ale s agenturami, které se na hlídání dětí specializují, nemáte žádné zkušenosti? Přinášíme vám přehled toho, jak domluva hlídání dětí probíhá, kolik stojí a jak si vybrat vhodnou chůvu?

Najděte profesionální agenturu

Nejjednodušší je sehnat hlídání ve velkých městech, například hlídání dětí v Praze nabízí celá řada agentur a rozhodně si mezi nimi najdete i vy tu svou. Pro vaši větší jistotu a spokojenost na obou stranách, je vhodné, zvolit si takovou agenturu, která nabízí hlídání na zkoušku. Tímto způsobem si nejlépe ověříte, jak váš potomek na chůvu reaguje a až budete hlídání potřebovat, nebudete muset být nervózní z komplikací.

Cena za hlídání se liší v závislosti na vašich požadavcích

Zajímá vás, kolik takové profesionální hlídání dětí od agentury vlastně stojí? Za jednorázové hlídání zaplatíte zpravidla víc než za hlídání pravidelné, což je logické. Cena hlídání za hodinu se pohybuje okolo 200 Kč.

Pokud ovšem potřebujete hlídání pro dítě, které nemluví česky a bude ho hlídat česká chůva, která samozřejmě mateřský jazyk dítěte ovládá na jedničku, počítejte s hodinovou sazbou pohybující se kolem 400 Kč. Za hlídání více dětí naráz neplatíte dvojnásobnou hodinovou sazbu, nýbrž jen nízký poplatek, který většinou nepřekročí 30 korun českých za dítě.

Jak poznat spolehlivou a kvalitní agenturu

Nevíte si rady s výběrem té správné agentury? Dejte na doporučení svých známých a také na reference na internetu. Kvalitní firmou na hlídání dětí je například agentura Slunečnice, která je při domluvě vstřícná a zaměstnává jen kvalifikované a prověřené chůvy.

Najít tu správnou chůvu pro vaše dítě není žádný problém. Spolehněte se při výběru hlídací agentury na doporučení kamarádů i ostatních rodičů z okolí a při prvním setkání se chůvy zeptejte na vše, co vás případně zajímá.

Další články

Kdy je vhodné koupit dítěti telefon: Zvažovaní faktorů a rozhodovací proces

Jaký přínos má pro děti hraní s autíčky a autodráhou?

Vybrat kočárek zvládnete levou zadní. Jen musíte vědět, jak na to

Jak levně pořídit potřeby pro děti i vychytávky do kuchyně?

Hit jménem malování podle čísel. Proč je tak populární?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *