Seznamte se s Garfim, nejnaštvanějším kocourem na světě

Adam Valový
5. října 2014
2 minuty čtení

More info: Flickr | Getty images

Zvířata jsou většinou milá stvoření. Vzpomeňte si na fotky roztomilých pejsků a kočiček, které jako by se usmívaly či dokonce rozplývaly blahem. Jenomže i ve zvířecí říši se najdou výjimky, které potvrzují pravidlo. Tou kočičí výjimkou je perský kocour Garfi, na kterého nemá ani známá „Grumpy Cat“. Jestliže je Grumpy mrzutá a nabručená, pak je výraz Garfiho na úrovni totální naštvanosti. Jako by chtěl říct „přemýšlím, že tě zavraždím“… Představte si, že se vás v noci probudí noční můra a vedle vás bude sedět kocour s tímhle výrazem. Děsivá představa.

Jenomže zdání klame. Garfi za svůj výraz nemůže a ve skutečnosti patří mezi nejmilejší kočky na světě. Nebo si snad myslíte, že by jiný kocour snesl všechno to focení s takovým klidem? Garfi je ideální model a vůbec nic mu nevadí. Kdyby se uměl usmát, určitě by to udělal. Kdybyste se na něj chtěli podívat naživo, museli byste do Turecka. Jeho majitel Hulya Ozkok si ho jistě užívá.

Foto: Flickr

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Příroda a zvířata,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky