Sylvester Stallone navštívil Vatikán a zaboxoval si s papežem Františkem

Adam Valový
12. září 2023
3 minuty čtení

Sylvester Stallone má ve svém životě a kariéře za sebou mnoho vzrušujících momentů, ale jedním z těch nejneobvyklejších a překvapivých byla nedávná návštěva Vatikánu, kde se téměř zapletl do boxerského souboje s papežem Františkem. Tato událost, která se stala jedním z nejzajímavějších okamžiků v životě tohoto slavného akčního hrdiny, se stala tématem dne.

Stallone, který se dostal do srdcí milionů diváků jako Rocky Balboa, navštívil Vatikán se svou rodinou – včetně manželky Jennifer, bratra Franka a dcer Sophii, Sistine a Scarlet. Během oficiální recepce měli příležitost setkat se s papežem Františkem. A toto setkání bylo plné překvapení.

Papež František překvapil všechny svou upřímností a otevřeností vůči Stallonemu. „Je mi ctí. Vyrůstal jsem na vašich filmech,“ řekl papež, což zní jako sen každého herce. Stallone byl z této pocty evidentně dojatý a poděkoval papeži za jeho slova.

Ale pak přišel moment, který všechny přítomné překvapil. Stallone se rozhodl udělat vtípek a zapumpoval pěstmi s otázkou: „Připraven? Boxujeme!“ Papež František se však od výzvy neodklonil a rychle kontroval dobře skrytým levým hákem. Všichni kolem se rozesmáli – a ke skutečnému boxerskému zápasu samozřejmě nedošlo. Tento okamžik však ukázal, že papež František má smysl pro humor a dokáže si zahrát na všechny struny.

Po této krátké, ale vzrušující „boxerské“ výměně názorů bylo čas na společnou fotku. Bohužel však nezbyl dostatek času na rozpravu o Stalloneho hvězdné filmografii, kterou odstartoval legendárním filmem Rocky, kde nejen ztvárnil hlavní roli, ale byl také autorem námětu a scénáře.

Stalloneho kariéra se v poslední době rozšiřuje i mimo filmový svět. Byl k vidění v reality show mapující jeho rodinný život s názvem The Family Stallone a v seriálu Tulsa King. Brzy se také můžeme těšit na čtvrtý díl série Expandables a dokument s názvem Sly, který slibuje neobvyklý pohled na jeho kariéru a zejména její nelehké začátky.

Tato neobvyklá návštěva Vatikánu a setkání s papežem Františkem ukázala, že Sylvester Stallone má stále schopnost překvapit a bavit své fanoušky, a to nejen ve světě filmu, ale i ve skutečném životě. Je to připomínka toho, že i velcí hrdinové mají své lidské stránky a smysl pro humor.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  12. září 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky