Cestování

V Montaně mají úžasný stromový dům. Romantika je ale poměrně drahá

Hrátky ve bunkru postaveném v koruně stromu patří k nejkrásnějším zážitkům z dětských let. Možná jste něco takového prožívali také a na ty časy dnes vzpomínáte se slzou v oku. Není to nutné, protože si můžete opět dopřát pobyt ve výšce několika metrů nad zemí – vydejte se do Montany v USA, kde vyrostl velmi stylový projekt.

Domek, nebo spíše dům na stromech nese název Treehouse Retreat, což je volně přeloženo něco jako Soukromí v domě na stromě. A soukromí zde skutečně budete mít víc než dost. Dům byl na navržen tak, aby se v něm pohodlně vyspalo až 5 osob. Nachází se pár minut cesty od vyhlášeného Whitefish Mountain Ski Resortu, což je tak akorát, aby mohli hosté kdykoliv vyrazit na skvělou lyžovačku a zároveň byli mimo dosah rušného rezortu.

Rozhodněte-li se pro pobyt v Trehouse Retreat, připravte se na to, že vás bude nocleh něco stát. Na air bnb ceny začínají na 432 USD za noc, což za přespání ve stromovém domě není zrovna málo. Ale řekněte sami, znáte snad jiné místo, kde budete sami v soukromém sedmiakrovém lese? Jediné, co přes otevřená okna uslyšíte, jsou zvuky lesa a divokých zvířat.

 

Další články

5 míst v Kanadě, která byste měli navštívit pro nezapomenutelné zážitky

5 nejlepších přírodních koupališť na Kanárských ostrovech

Pěšky po Algarve v Portugalsku

Návštěva Dubrovníku v Chorvatsku

Jaké je michiganské léto?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *