Vyberte si jeden z kamenů: Co o vás vypovídá?

Lenka Němcová
16. března 2018
3 minuty čtení

Na světě je mnoho hornin a nerostů, kterým přikládáme určitý význam. Máte svůj vlastní kámen pro štěstí i vy? Pokud ne, vyberte si některý z následujících a přečtěte si, co vypovídá o vaší osobnosti. Možná se dozvíte zajímavé věci, nebo si jen potvrdíte to, co už dávno víte.

Kámen č. 1

Kámen č. 1 je opál či mořský opál. Vybrali jste si ho? Pak jste svobodomyslní a toužíte po osvobození se z davu. Své vnitřní já nasytíte tak, že se na chvíli odpojíte od ostatních lidí.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Kámen č. 2

Pod číslem dva se ukrývá malachit. Je-li právě on vašim šťastným kamenem, pak vás čeká v životě spousta změn. Především spirituálního charakteru, ale zároveň je pravděpodobné, že se vám určitým způsobem změní život i jinak. Máte nejvyšší čas přemítat o rozhodnutích, které ovlivní vaši budoucnost.

Kámen č. 3

Trojka je sluneční kámen, který se nachází především v Norsku a Švédsku. Tento kámen štěstěny si vybírají lidé, kteří jsou spíše optimističtí. Je to i váš případ? Vaše budoucnost je zářivá jako sluníčko. Váš život připomíná slunce. Jak se životem ženete kupředu, vaše duše se léčí hřejivými slunečními paprsky.

Kámen č. 4

Čtvrtý kámen je mahagonový obsidián, který se tvoří z vulkanické lávy. Zvolíte-li si tento kámen, vaše vnitřní já vás přesvědčuje, abyste opustili svůj starý život a upřednostnili něco nového. Máte štěstí a jste si toho dobře vědomi. Proto buďte vděční za všechno, co máte. Zdržte se žárlivosti!

Kámen č. 5

Pátý kámen je známý jako howlit. Jste-li svázáni s tímto kamenem, musíte udržovat mysl otevřenou svým snům. Ačkoliv to vypadá, že zprávy pocházející ze snění nedávají smysl, přichází od vašich zesnulých příbuzných, které jste milovali. Založte si diář a vzkazy si pište. Brzy rozluštíte záhadu a přijdete na skrytý význam.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Kámen č. 6

Poslední kámen je dalmatinský jaspis. Je určen pro každého, kdo je velmi aktivní a užívá si života. Nepřestávejte hledat nová dobrodružství a udělejte si nové přátele. Čím více se budete bavit, tím budete šťastnější.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Zábava,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky