Zábava

Jako magická koule: Jak vypadá, když se vyfotí praskající vodní balónek?

Znáte lepší zábavu než propichování nafukovacích balónků plných vody? Pokud jste to ještě nikdy nedělali, napravte to. Je to opravdu zábavná činnost, a to především tehdy, když ji děláte společně s dětmi. Ale to není případ londýnského fotografa Edwarda Horsforda. Ten balóny propichuje z úplně jiných důvodů – chce zachytit úžasné okamžiky, které následují jen ve zlomku sekundy po explozi.

Zachytit praskající vodní balónek není taková legrace, jak se možná na první pohled jeví. I pro tak zkušeného fotografa, jako je Horsford, to znamenalo spoustu příprav. Uvedl, že většinou používá malé balónky, takže když je naplní vodou, guma je hodně napnutá. Sem tam k vodě přidá i nějaké to barvivo – pro efekt. K propichování používá zaostřenou ocelovou tyčinku. Balónky propichuje ve vzduchu i na stojánku.

Jak snímky londýnského kreativního fotografa vypadají, se můžete podívat níže. A pokud vás zajímá, jakým způsobem takovou krásu nafotil, koukněte se na https://www.diyphotography.net/edward-horsford-creates-amazing-bursting-balloons-photographs-interview-and-tutorial/. Raději se ho však nesnažte napodobit dříve, než se na to plně připravíte. Za perfektními fotkami se skrývá spousta dřiny. 

Další články

Party stan má hned několik využití. Víte jakých?

Unikátní únikovou hru najdete v Praze

Nejlépe hodnocené seriály současnosti: Vyhrávají jedinečné okamžiky i drama

Chtěli jste být kosmonautem, popelářem nebo pilotem? Pojďte si to vyzkoušet

Podívejte se, jak by superhrdinové vypadali v důchodovém věku!

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *