Krása a móda

10 stylových triček na motivy Walking Dead

V pořadí 8. série dnes již legendárního seriálu Walking Dead (český Živí mrtví) je u konce a všichni věrní fanoušci si mohou zkrátit čekání novým módním kouskem. Pokud patříte k milovníkům této post-apo zombie podívané, rozhodně by vám v šatníku trička na motivy Walking Dead neměla chybět. My jsme jich pár objevili v nabídce Metalshopu a jsou naprosto senzační.

Jedná se o originální licencované zboží s velmi kvalitním potiskem, které (budete-li dodržovat postup uvedený výrobcem) vydrží dlouho jako nové. Metalshop má skladem desítky druhů produktů Walking Dead, my jsme vybrali jen část, která se nám jeví jako TOP volba. Přesto se podívejte i na zbylé kousky, třeba najdete zalíbení v jiném potisku.

Potrpíte-li si na nepřehlédnutelné oblečení s temnějšími motivy, určitě si vyberete. Dejte ostatním najevo, že jste na případnou zombie apokalypsu řádně připraveni! A jestli nepřijde, budete se mít alespoň v čem dívat na další sérii. Vždyť hokej taky sledujete v reprezentačním dresu, tak proč se tématicky neoháknout na Walking Dead

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Další články

Pro krásnou hřívu stačí málo. Pouze kvalitní vitamíny na vlasy

Které látky v metráži patří u švadlenek k těm nejoblíbenějším?

Jak se obléci na ples?

Výběr vhodného řemínku k Apple Watch je důležitý

Jak se obléknout na výlet do hor?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.