Zábava

14 tipů výzdoby kanceláří na Nový rok

Na rozdíl od výzdoby, kterou si pořizujete doma, je pro novoroční výzdobu kanceláří poněkud nezbytné, aby byla tematicky zaměřená. Před výzdobou nemusíte v kanceláři pořádat večírek; výzdoba vám zpříjemní pracovní atmosféru i v novém roce. Pro vaše pohodlí uvádíme několik zajímavých motivů výzdoby kanceláří na Nový rok.

Jaké jsou tedy nezapomenutelné motivy výzdoby kanceláří na Nový rok? Černobílé, ekologické, zlaté a balónkové motivy jsou některé běžné a zajímavé motivy pro výzdobu kanceláří. Pokud pořádáte kancelářský večírek, můžete jít ještě dál a zvolit téma maškarního plesu, téma hvězdné noci nebo téma z oblíbeného filmu.

Pojďme si o některých z těchto nezapomenutelných motivů kancelářské výzdoby pro novoroční oslavy říci více.

Témata výzdoby kanceláří pro novoroční večírky

Pro novoroční výzdobu si můžete zvolit libovolné téma, nicméně v prostředí, jako je kancelář, byste měli být při výběru tématu opatrní. Dokonalé téma výzdoby na Nový rok by mělo být co nejneškodnější a zároveň odlehčit celkovou náladu.

Vybrali jsme pro vás několik nádherných témat, která vás zaujmou, ať už se chystáte na složitou kancelář, jednoduché setkání nebo jen na slavnostní výzdobu kanceláře.

1. Téma hvězdné noci

Toto je jeden z motivů vhodných pro novoroční večírky v kanceláři. Je to velmi jednoduché téma na vytvoření a hodí se přímo do svátečního období. Použijte hvězdná světla na strop, zavěste vystřižené hvězdy a nalepte hvězdy svítící ve tmě. Ujistěte se, že vaše nádobí a ubrousky mají na sobě natištěné vzory hvězd. Aby tento motiv dobře fungoval, je nutné jemné osvětlení.

2. Výzdoba s motivem balónků

Jedná se o jeden z nejjednodušších motivů. Napumpujte balónky a důsledně je rozvěste po celé kanceláři. Balónky s konfetami, které o půlnoci prasknou, jsou velmi dobrým nápadem pro silvestrovské večírky. Připravte si také balónkovou stěnu, aby lidé měli vyhrazené místo k fotografování. Další dobrou věcí na balónkových tématech je to, že jsou flexibilní; můžete je kombinovat s jinými tématy.

3. Černobílé téma

Černobílé téma bude vyžadovat, aby se hosté oblékli do stejných barev, pokud se koná večírek, přesto je to velmi pěkné téma pro běžnou výzdobu kanceláře. Všechny dekorace budou muset být v této barvě; může se to zdát docela nudné, nicméně pokud použijete správné dekorace, téma ožije.

4. Hollywoodské téma

Upřímně řečeno, takové téma má více společného s aktivitami na vaší párty než s dekoracemi. Pokud se rozhodnete pro hollywoodské téma, můžete výzdobu založit na konkrétním odkazu na film nebo můžete uspořádat červený koberec s propracovaným focením. S takovým tématem budete muset naplánovat příjemný koktejl pro pracovníky a hosty před zahájením odpočítávání.

5. Futuristické téma

Toto téma není příliš časté a nápady na výzdobu jsou poměrně omezené. V místním obchodě nebo na internetu však můžete sehnat některé dekorace z vesmíru a galaxie. Pokud můžete, vystavte nějaké obrazovky a promítejte vesmírné dokumenty nebo futuristické filmy.

6. Sportovní téma

Může se to zdát nepravděpodobné, ale dekorace se sportovní tématikou mohou vypadat opravdu dobře, pokud jsou provedeny pečlivě. Základem vašich dekorací bude sportovní vybavení, jako jsou míče, dresy, pálky a helmy. Získejte od pracovníků informace o tom, jaké jsou jejich oblíbené sporty a týmy.

7. Novoroční maškarní ples

Maškarní bál vnese do silvestrovského večírku trochu tajemna a vzrušení. Tyto plesy jsou poměrně formální, takže byste měli hostům dát vědět, že se mají obléknout formálně. S výzdobou můžete být poměrně flexibilní, nicméně prvky jako harlekýnské vzory a divadelní masky by měly vaší výzdobě dominovat. Pokud nemůžete hostům poskytnout masky, dejte jim vědět, aby si je přinesli s sebou.

8. Téma svítící párty

Tento motiv je také známý jako party s černým světlem a je ideální pro silvestrovské oslavy. Toto téma zahrnuje použití některých intenzivních světelných efektů, takže to nemusí být nejlepší téma pro staré lidi. Pokud je většina vašich pracovníků dostatečně mladá, nemusíte se ničeho obávat. Přirozené osvětlení zablokujte černým stavebním papírem a nasaďte černé žárovky. Pro další výzdobu použijte neonové materiály.

 

9. Téma zimní říše divů

Na bělosti vánočního a novoročního období je něco velmi fascinujícího – a to i pro lidi, kteří sníh nezažili. Takové téma bude vaší kanceláři slušet a výzdobu můžete nechat i po celé sváteční období. Dekorace jako pohádková světla, ledové sochy, bílé látky a další oživí toto téma.

10. Ekologicky šetrná párty

Tuto příležitost můžete využít k vytvoření většího povědomí o životním prostředí. Používejte ekologické dekorace, servírujte na ekologických talířích a vařte ekologická jídla. Neměli byste se však výzdobou nechat unést natolik, abyste zapomněli, že podstatou je, aby se lidé bavili.

11. Téma kolem světa

Tento nápad je geniální, pokud máte pracovníky z různých etnických skupin. Nový rok se v různých kulturách slaví různými způsoby. Přimějte kolegy, aby se s vámi podělili o kulturní detaily, a snažte se tyto různé detaily co nejvíce začlenit do výzdoby.

12. Retro Party

Jedná se o jednoduchou výzdobu a oslavu s retro tématikou. Chcete-li být s výzdobou přesnější, můžete udělat odkazy na staré filmy, knihy nebo můžete mluvit se starými lidmi, kteří prožili danou dekádu. Také řekněte svým hostům, aby se oblékli do oblečení ze staré školy a pustili si hudbu ze staré školy.

13. Téma kasina

To umožňuje vytvořit přátelskou silvestrovskou atmosféru mezi zaměstnanci a hosty. Nemusíte dělat propracované prostředí kasina; stačí několik dekorací kasina, karetní hry a hry v kostky a můžete vyrazit. Připravte lidem občerstvení, aby se mohli najíst, zatímco budou hrát a čekat na odpočítávání.

14. Koktejlový večírek

Bez ohledu na téma musíte mít šampaňské, aby si lidé mohli po odpočítávání bouchnout. Pokud se však chystáte na podobné téma, budete pro své hosty potřebovat více vína. Zřiďte dekorativní bar s krásnými lahvemi a flétnami na šampaňské ozdobenými stuhami a nechte své hosty, aby si vyzkoušeli míchání koktejlů. Dalším nezbytným prvkem tohoto tématu je věž na šampaňské.

Plánování silvestrovského večírku v kanceláři

Stejně jako každou jinou slavnostní aktivitu je třeba i kancelářský silvestrovský večírek naplánovat, což vám pomůže vyhnout se stresu a připravit si náhradní plány.

Zde je několik způsobů, jak si můžete naplánovat silvestrovský večírek v kanceláři bez stresu:

Vyberte si vhodné téma: To je při plánování silvestrovského večírku to nejzákladnější. Jako hostitel do tohoto procesu zapojte některé pracovníky, abyste mohli vymyslet dobré téma, které bude všem vyhovovat.
Stanovte počet hostů: Je třeba znát počet hostů, které můžete obsloužit, abyste mohli určit, jaký bude váš rozpočet na oslavu.
Rozesílejte pozvánky: To by mělo být provedeno asi dva týdny před Vánocemi. Období svátků je obvykle pro každého rušné, takže je třeba rozeslat pozvánky včas, aby si lidé mohli naplánovat nebo upravit svůj kalendář.
Jídlo a nápoje: Vezměte si na starost, abyste měli dostatek jídla a nápojů: Budete platit dodavateli, nebo si catering zajistíte sami? Všechny tyto otázky je třeba zodpovědět dostatečně brzy. Sehnat dodavatele jídla na Silvestra může být poměrně obtížné, nicméně pokud začnete plánovat dostatečně brzy, měli byste být schopni dodavatele jídla sehnat.

Kancelářské večírky jsou skvělým způsobem, jak mohou zaměstnanci oslavit Silvestra a o to více se sblížit; k tomu je však třeba vhodné prostředí. Výše popsaná témata jsou jen některé z úžasných možností, z nichž si můžete vybrat a vytvořit tak nezapomenutelný zážitek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Další články

Co dělat v babím létě? Zorganizujte si piknik s rodinou nebo přáteli

Sylvester Stallone navštívil Vatikán a zaboxoval si s papežem Františkem

Jak vidí AI reálnou Simpsonovic rodinku? Marge je sexy!

4 nejbezpečnější vodní sporty ideální pro začátečníky

Kdo a kdy vynalezl basketbal?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *