Brutální a divoce vyhlížející off-road kolo, se kterým projedete i tvrdým terénem

Adam Valový
15. května 2018
2 minuty čtení

Vlastně to není bicykl, ale tricykl, protože má vepředu dvě kola. Ale to je poměrně jedno, protože na slovíčkaření nebudete mít při pohledu na toto monstrum ani pomyšlení. Spíše vám spadne čelist až někde k zemi, protože tato brutální věc byla navržena s ohledem na překonávání tvrdého terénu. Chcete se s ní projet třeba po poušti či po horách? Žádný problém, s off-road si užijete i takovou jízdu.

[hana-code-insert name=’article‘ /]

Honí se vám hlavou myšlenka, že kolo to sice náročný terén zvládne, ale vy to nemáte šanci ušlapat? Žádný problém, stačí si vybrat model s elektromotorem. Electric Juggernaut LE disponuje výkonem 5.4 HP a váží pouze 44 kg. Má tedy potenciál srovnatelný se čtyřkolkou. Uveze až 170 kg, překoná 30% stoupání a vyvine rychlost až 56 km/hod.

[hana-code-insert name=’dole‘ /]

Nemá smysl pokračovat, tohle se musí vidět v praxi. Jak „kolos“ (překlad angl. Juggernaut) jezdí v poušti, se můžete podívat na tomto videu. Bližší informace pak najdete na http://riderungu.com.

https://youtu.be/nGBfzdB5bjU

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Auto/moto,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky