Auto/moto

Kam zaparkovat Porsche nebo jiný luxusní bourák? Šup s ním do pozemního doku…

Podobné dilema pravděpodobně řešíte každý den. Dorazíte domů z golfového turnaje a lámete si hlavu, kde zaparkujete své nadupané Porsche. Ačkoliv se vám na účtu válí miliony, moc místa před domem nemáte a na ulici nebohé auto zůstat nemůže. To by se na něm taky mohl vyřádit závistivý soused nebo opilý teenager vracející se po pátečním flámu… Řešení je jednoduché jako facka. Ještě jste neslyšeli o podzemním parkovacím doku?

Ale teď vážně. Podzemní parkovací dok je velmi zajímavý koncept, který realizuje francouzská firma CARDOK. Vtip je v tom, že se automobil schová po zem – třeba pod kus příjezdové cesty. Doslova zmizí jako pára nad hrncem a nezbude po něm vůbec nic. Výhody jsou jasné – luxusní automobil je v pozemním doku perfektně chráněn před vandaly i rozmary počasí.

Kolik konstrukce zajíždějící pod zem stojí, netušíme, ale jistě nejde o levnou záležitost. Na druhou stranu – když už má někdo důvod takto ukrývat drahé auto, zřejmě mu pár „drobných“ navíc nevadí.

Další články

Jak na kvalitní servis vašeho vozu Škoda? Poradíme vám!

Aby vám objížďky nezkazily dovolenou!

Váhy jsou jedním z nejstarších prostředků chránících podnikatele. Nezapomínejte na jejich správné používání ani v dnešní době

Specializovaný servis návěsů, přívěsů i nákladních vozidel

Pronájem dodávky v Praze vás přestěhuje i zásobí váš obchod

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *