Cool lodičky, které vypadají jako dortík. Jsou k sežrání!

Adam Valový
15. září 2014
2 minuty čtení

Už vám někdy někdo řekl, že jste v těch lodičkách „k sežrání“? Ne? V tom případě jste, milé dámy, vsadily na špatný model. Není tajemstvím, že ženy nejvíce milují dvě věci – boty a sladkosti. A právě tento holý fakt přivedl šikovné umělce z Shoe Bakery na geniální nápad. Jak jinak nazvat spojení lodiček a sladkostí?

Shoe Bakery se trefila do černého a její výtvory jdou takříkajíc na dračku. Kdo by taky netoužil po nejsladších botičkách na světě, že. Designér Chris Campbell uvedl, že ho tvorba něčeho tak kreativního naplňuje. Každá žena si prý zaslouží něco speciálního a nikoliv obyčejné boty, které může nosit každý.

Pokud se vám líbí představa, že na nohách nosíte stylové sladkosti, jděte to toho. Shoe Bakery nevyrábí jen lodičky, ale také další populární typy bot jako baleríny či střevíčky. Prohlédnout si je můžete v naší fotogalerii, ale také na www.shoebakery.com.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky