Osvoboď svou pleť, nabádá humorná kampaň novozélandské reklamky

Adam Valový
15. září 2014
1 minuta čtení

Trendy v oblasti módy se mění tak rychle, že se je kolikrát ani nevyplatí sledovat. Jestlipak jste zaznamenali, že se pánové opět vrací k plnovousu? Po metrosexuálním období, kdy vousy (byť šlo jen o strniště) představovaly známku zanedbanosti, se diktát módních guru obrátil o 180 stupňů. Pěstěné vousy se objevují v hudebních klipech, nosí je umělci, politici a dokonce i špičkoví manažeři. Přesto letos vnikla velmi nápaditá kampaň, která vybízí k hladkému oholení.

Nebudeme si nic namlouvat, hladce oholená pleť je příjemná minimálně v létě, na což poukazují i kreativci z reklamní agentury Y & R New Zealand. Jejich originální a velmi humorná kampaň vyobrazuje muže, kteří mají zvířecí plnovousy. Sloganem kampaně bylo „Free your skin“, tedy „osvoboď svou pleť“. Tak schválně, motivují vás snímky ve fotogalerii k tomu, abyste se chopili žiletky, nebo se vám netradiční plnovousy zalíbí natolik, že si je také pořídíte?

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky