Dokonalé líčení

Adam Valový
11. listopadu 2014
2 minuty čtení

My Vám poradíme, co by ve vaší výbavě rozhodně nemělo chybět! Těchto sedm produktů je vše, co potřebujete k dokonalému nalíčení jako od profesionálů.

Žádné nalíčení se neobejde bez dokonale hladké a zářivé pleti. Sleek MakeUp CC Cream je pro Vás přímo ideální volbou. Kombinuje krycí schopnost make-upu a péči o pleť. Navíc obsahuje pigmenty, které pokožku nádherně rozjasní a přizpůsobí se odstínu Vaší pleti. Nemusíte tedy mít na zimu i na léto jiný make-up.

Abyste mohly make-up správně a bez problému aplikovat, je tu pro Vás štětec. Pokud si zvolíte profesionální štětec kabuki, určený přímo na make-up, s výsledkem budete více než spokojena.

Dalším významným prvkem na Vašem obličeji je obočí. Takové krásně upravené obočí rámuje tvář, zvýrazní oči a dá obličeji úplně jiný, mladistvý výraz. Přesto je velice často opomíjenou částí tváře, které nevěnujeme dostatek péče. Přitom stačí tak málo a dokáže zázraky.

Pokud má být výsledek doslova perfektní, potřebujete vysoce pigmentované oční stíny. Pokud si zvolíte novinku Arabian Nights, zahalíte své oči do módních tónů inspirovaných arabskou fantazií. Tato exkluzivní paleta obsahuje dvanáct očních stínů s kombinací intenzivních teplých tónů zelené, zlaté, fialové pro dokonalé kouřové nalíčení.

Velkým hitem poslední doby jsou barevné oční linky v netradičních odstínech, jako je zelená, tyrkysová, růžová nebo modrá. Dodejte si odvahu a také vyzkoušejte tento nový módní trend.

K retro vzhledu, kterým se inspiroval letošní podzim, neodmyslitelně patří výrazné dlouhé řasy. Pokud si zvolíte řasenku s revolučním flexibilním kartáčkem pro maximální objem, máte vyhráno.

Nezapomínejte ani na své rty. Podzim je ve znamení nepřeberných odstínů červené. Nebojte se experimentovat a jděte třeba do rtěnky, která je nepřekonatelná svou texturou a vysokou pigmentací.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky