Filmy

Godzilla x Kong: Nové imperium – trailer je konečně tady!


Nový trailer k očekávanému filmu Godzilla x Kong: Nové impérium byl konečně zveřejněn a fanoušci se mohou těšit na další epickou bitvu mezi dvěma legendárními filmovými příšerami. Po úspěchu Godzilla vs. Kong z roku 2021 se obří obludy vracejí v podtitulu Nové impérium, a teď už víme, že nás čeká ještě větší a divočejší dobrodružství než kdykoliv předtím.

V novém traileru se objevují jak Kong, který má na ruce novou „thanosovskou“ rukavici, tak i stará dobrá Godzilla. Přestože se původně očekávalo, že se znovu postaví proti sobě, zdá se, že oba titáni budou muset spojit své síly, aby čelili novému nepříteli. Tím je zřejmě Kongův modrooký a zlý příbuzný, který hrozí nejen Kongovi a Godzille, ale i celému lidstvu.

Oficiální popis filmu naznačuje, že Nové impérium bude více prozkoumávat minulost obou netvorů a jejich propojení s osudem lidí. Fanoušci mohou očekávat nejen ohromné bitvy, ale i pohled do temnějších a tajemnějších stránek příběhu obou oblud.

Režie byla opět svěřena Adamu Wingardovi, který již stál za kamerou předešlého dílu. Scénáře se chopili zkušení tvůrci jako Simon Barrett (You’re Next), Terry Rossio (Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly) a Jeremy Slater (Umbrella Academy).

Ve snímku se objeví zvučná herecká jména, jako jsou Dan Stevens, Alex Ferns, Brian Tyree Henry, Rebecca Hall, Rachel House, Fala Chen a Kaylee Hottle.

Vzhledem k působivým vizuálním efektům v traileru se fanoušci nemohou dočkat, až se film dostane na plátna kin. Godzilla x Kong: Nové impérium má svou premiéru stanovenou na 11. dubna 2024, a vypadá to, že nás čeká další nezapomenutelná kapitola v epickém souboji titánů.

Další články

Já, legenda 2: Nová kapitola postapokalyptického dobrodružství s Will Smithem a Michaelem B. Jordanem

T.I.M.: Sci-fi o tom, když je robot stane posedlým svou tvůrkyní

Furiosa: Sága Šíleného Maxe – Návrat do fenomenálního apokalyptického světa

Upír v rodině: Netflix rozjasní Štědrý den brazilskou komedií

Barbie 2: Bude, nebo ne? Co si myslí Margot Robbie?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *