Filmy

Já, legenda 2: Nová kapitola postapokalyptického dobrodružství s Will Smithem a Michaelem B. Jordanem

Po dlouhých 16 letech čekání se fanoušci postapokalyptického thrilleru Já, legenda dočkají pokračování, a to pod názvem názvem Já, legenda 2 (I Am Legend 2). Will Smith nedávno odhalil o tomto očekávaném následovníkovi kultovního filmu z roku 2007, který režíroval Francis Lawrence, podrobnosti.

V původním snímku Já, legenda ztvárnil Will Smith postavu vědce jménem Robert Neville, který se snažil přežít v postapokalyptickém světě zamořeném virem, jenž proměnil většinu lidí v krvelačná monstra. Tentokrát se k Willu Smithovi připojí výrazný herec Michael B. Jordan, který si nejenže zahraje neupřesněnou roli, ale bude také producentem celého filmu.

Očekávání fanoušků začalo narůstat poté, co Will Smith na festivalu Red Seal Film 2023 prozradil první podrobnosti o druhém dílu. Smith uvedl, že se chystá spolupracovat s Jordanem, a že scénář filmu bude navazovat na alternativní konec prvního dílu, který je věrnější původní knize Richarda Mathesona z roku 1954.

V originálním konci Já, legendy se hrdina Robert Neville obětuje, aby zachránil ostatní přeživší. Alternativní konec však ukazuje, že monstra, která ho pronásledovala, mají svůj vlastní příběh. Will Smith naznačil, že Já, legenda 2 bude stavět na této alternativě a diváci se tak mohou těšit na nový pohled na Nevillovu postapokalyptickou cestu.

Jedním z klíčových prvků pokračování bude otázka, zda se Neville stane legendou, jak naznačuje název filmu, nebo zda najde rovnováhu v novém světě. To slibuje zajímavé morální dilema a otázky, které zůstávají po původním filmu nezodpovězené.

Nadšení Willa Smithe pro tento projekt poukazuje na jeho víru v potenciál Nevillova příběhu. Film Já, legenda 2 tak slibuje nejen akční postapokalyptický zážitek, ale také hlubokou reflexi nad lidskou povahou a rozhodnutími v nejextrémnějších podmínkách.

Pro fanoušky původní Já, legendy a nové příznivce představuje Já, legenda 2 jedinečnou příležitost k návratu do tohoto temného a napínavého světa, který tentokrát nabídne ještě víc tajemství, napětí a nečekaných zvratů. Snímek se momentálně nachází ve fázi příprav, a fanoušci se mohou těšit na další informace a trailer, který rozšíří pohled do této temné postapokalyptické odyseje.

Další články

Godzilla x Kong: Nové imperium – trailer je konečně tady!

T.I.M.: Sci-fi o tom, když je robot stane posedlým svou tvůrkyní

Furiosa: Sága Šíleného Maxe – Návrat do fenomenálního apokalyptického světa

Upír v rodině: Netflix rozjasní Štědrý den brazilskou komedií

Barbie 2: Bude, nebo ne? Co si myslí Margot Robbie?

Další články

Přidat komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *