Jak by to vypadalo, kdyby se zvířata oblékala do nejnovějších trendů?

Adam Valový
9. září 2014
1 minuta čtení

Zvířata patří mezi nejpopulárnější objekty umělců. Inspiruje nás jejich chování, prostředí, ve kterém žijí a další aspekty jejich životů. Čas od času se ale objeví někdo, kdo faunu zakomponuje do svého umění tak trochu jinak. Jak by asi zvířata vypadala, kdyby se oblékala jako my lidé?

Podobnou otázku si zřejmě položil i Miguel Vallinas, reklamní a industriální fotograf z Madridu. Jeho aktuální počin nese název „Second Skins“ (ang. Druhé kůže) a namísto lidských modelů/modelek na fotografiích najdete zástupce ze zvířecí říše. Zvířecí tvorové jsou oblečeni ve stylových outfitech, které podléhají posledním trendům. Pózují jako lidé a skutečně to vypadá, jakoby oblečení tvořilo jejich „druhou kůži“. Vallinasovi se podařilo perfektní propojení dvou figur do jednoho portrétu. Celou kolekci si můžete prohlédnout na jeho webových stránkách.

 

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky