Jak na kvalitní servis vašeho vozu Škoda? Poradíme vám!

Adam Valový
30. září 2022
2 minuty čtení

Každé vozidlo si zaslouží pravidelný servis, protože si tím zajistíte jeho spolehlivou funkčnost a snížíte riziko opotřebení dílů. Zejména díly, k jejichž opotřebení dochází běžným provozem vozidla, je potřeba vyměnit včas, aby nedocházelo k nadměrnému opotřebení dalších částí vozu. Jsou to ale samozřejmě také běžné servisní úkony, jako jsou výměny oleje v motoru nebo v převodovce či výměny filtrů a další, které je vhodné svěřit do rukou odborníkům, jež váš vůz dobře znají.

Nabídka autorizovaného servisu

Jestliže si chcete zajistit opravdu kvalitní servis, je ideální obrátit se na autorizované servisy značky. Jedině zde se totiž můžete spolehnout na profesionální servis, protože na vašem vozidle pracují vyškolení technici a údržbu vašeho typu vozu rozhodně neřeší poprvé. Takové služby vám poskytne také autorizovaný servis Škoda Praha, kde si můžete nechat zkontrolovat a případně servisovat vaše vozidlo. Využít můžete také zvýhodněné nabídky servisu, které vám dokáží práci na vozidle zlevnit a vy tak můžete významně ušetřit. Patří mezi ně třeba:

  • Šeková knížka a Předplacený servis
  • Servisní akce

Díky Šekové knížce můžete získat pro vozidlo o stáří 4 a více let speciální slevy na práci nebo díly u běžných oprav. Šekovou knížku si můžete vyzvednout v autorizovaném servisu nebo také stáhnout z webu. Předplacený servis je potom doplňková služba pro retailové nebo fleetové zákazníky na pokrytí nákladů spojených s předepsanou údržbou vozidla. Sjednat ji lze až na 5 let nebo podle kilometrů.

Využijte servisní akce

Zajímavou možností je využití servisních akcí, které slouží k přípravě vašeho vozu na motoristickou sezónu nebo naopak kontrolu připravenosti před zimou. Můžete si také nechat nainstalovat za zvýhodněné ceny originální příslušenství, jako jsou moderní nosiče na kola, abyste si užili vaši dovolenou ještě lépe.

Zdroje obrázků: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Auto/moto,

Poslední aktualizace:  2. října 2022

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky