Jak si zachovat krásnou a mladistvě vyhlížející pleť?

Adam Valový
31. ledna 2015
3 minuty čtení

Stárnutí je naprosto přirozený proces, který začíná již momentě, kdy se narodíme. To je, bohužel, nezvratitelný fakt, vůči kterému vůbec nic nenaděláme. Na druhou stranu existují metody, jak projevy stárnutí alespoň do určité míry potlačit. A to i bez nutnosti nejrůznějších operativních zákroků, jejichž výsledek je často velmi špatný. Mnohem šetrnější je pravidelná péče o pleť pomocí speciálních přípravků. Kvalitní pleťové krémy dokáží hotové divy!

Muži si s vráskami nedělají vrásky, protože jim přidávají určitý punc sečtělosti. Naopak pro ženy představují strašáka, který se s přibývajícím věkem zvětšuje. Na stárnutí pleti má vliv celá řada faktorů jako genetické dispozice, ale také celkový životní styl (např. kouření, nesprávná strava apod.), působení slunečního záření a další. A chcete-li, aby se vám při pohled do zrcadla objevil úsměv na rtech, měla byste se postarat o změnu životosprávy.

Snažte se omezit kouření (anebo ještě lépe přestaňte kouřit úplně), konzumaci alkoholu a vyhýbejte se stresu. Začněte se zdravěji stravovat, dodržujte pitný režim a používejte kvalitní špičkové kosmetické přípravky. Vhodný noční, denní a oční krém vrátí vaší pokožce vitalitu a pružnost.

Buďme tedy trochu konkrétnější. Na trhu je široké spektrum kosmetiky a každý výrobce tvrdí, že právě ta jeho je nejlepší. Nezávislé testy ale u většiny přípravků prokazují pravý opak, a proto je důležité, abyste výběr nepodcenila. Zaměřte se na krémy, které pokožku vypnou, zvýší její elasticitu a ochrání ji před negativním vlivem volných radikálů. Noční krém zase zajistí regeneraci během spánku a hydratuje ji do hloubky.

Mezi absolutní špičku patří pleťové krémy od švýcarského výrobce WellU, které obsahují přírodní bioaktivní transdermální kolagen. Tato revoluční účinná složka odstraňuje příčiny stárnutí a napomáhá pleti k zachování mladistvého vzhledu. V produktech od ostatních výrobců ji nenajdete. Chcete-li její účinky poznat na vlastní kůži, zamiřte k českému prodejci na www.zdravapokozka.com.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  12. dubna 2024

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky