Jaké procedury nabízí wellness centra?

Lenka Němcová
28. února 2019
2 minuty čtení

Organismus potřebuje pravidelný odpočinek, protože jedině tak načerpá energii. Pokud nejste schopni odreagovat se v domácím prostředí, určitě vyrazte do jednoho z wellness center, jichž se na našem území nachází nespočetné množství. V následujících řádcích vám představíme procedury, které na vás čekají.

Samozřejmě co wellness centrum, to jiná nabídka služeb, a proto jsme se zaměřili na wellness Praha 8. Privátní zařízení Satori Spa se nachází v samotném srdci Karolína. Jakmile překročíte práh objektu, vtáhne vás relaxační atmosféra, zapomenete na veškeré strasti a zbavíte se únavy. Zharmonizujete tělo i duši, přesně to Satori Spa slibuje.

Jaké procedury si můžete dopřát?

První možností je rašelinový zábal, jenž vás dokáže zbavit bolesti zad a kloubů. Pozitivní vliv má také na tonus kůže a podkoží, poslouží k relaxaci svalů a uvolňuje vazivové tkáně. Jakmile se o slovo přihlásí artróza, celulitida, bolesti kloubů a páteře, svalová kontraktura či nějaká metabolická, nervová a oběhová choroba, vyzkoušejte rašelinový zábal.

Dále wellness Praha provádí parafínové zábaly na ruce, které pokožku prohřejí, prokrví a hydratují. V neposlední řadě na vás konkrétně v Satori Spa čekají masáže, sauny, pomerančový peeling a podobně. Seznam služeb je vskutku pestrý a široký.

Jak se do wellness centra objednat?

Přímo na webových stránkách wellness centra Satori Spa najdete informaci o tom, zda má ještě v daný den volnou kapacitu. Stačí se podívat a zjistíte, kolik míst z nabízených dvaceti je ještě volných. Zařízení je v provozu od 10:00 hodin do 22:00 hodin. Klidně si zavolejte na recepci a rezervujte si některou ze služeb, případně vyplňte rezervační formulář přímo na stránkách, kde vyplníte jméno, e-mail, telefon, preferované datum a preferovaný čas.

Zdroj: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Komerční sdělení,

Poslední aktualizace:  15. dubna 2024

O autorovi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky