Kabelky vánoční inspirace

Adam Valový
5. listopadu 2014
3 minuty čtení

Do své kabelky si každá žena schová celý svůj svět. Můžete si vybrat mezi malou nebo velkou kabelkou podle toho, co si do ní přejete dát. Samozřejmě si také můžete vybrat dle barvy, ceny, materiálu nebo objemu vnitřku. Pokud nevíte, jak kabelkou správně nosit, pak tu pro vás máme typy. Pokud bude kabelka hlavním barevným prvkem vašeho outfitu, pak je jen na vás, jak jestli ji sladíte s botami, stejně nalakovanými nehty nebo ji necháte vyniknout a zvolíte oblečení například v černé, šedé nebo béžové barvě. Pokud rády chodíte v černé barvě, pak není nic jednoduššího, než outfit doplnit barevnou kabelkou. Ta připadá v úvahu i tehdy, když máte rádi extravaganci. Skvěle vypadá například růžová kabelka s bílým tílkem, béžovými kalhotami, modrým sakem a modrými balerínami. Také pokud jste stejně vášnivé ve sbírání kabelek, jako ostatní ženy, pak neváhejte a běžte nakupovat. Levná kabelka do tisícovky vždy potěší.

Kabelky přes rameno

Každá žena by měla ve svém šatníku mít co nejvíce kabelek různých značek, barev nebo materiálů, které střídá podle příležitosti. Nevybíráme je jen podle módních trendů, ale měly by reprezentovat náš osobní styl. Kabelky přes rameno patří mezi čím dál tím víc oblíbená zavazadla. Jsou jak dělané na cesty vlakem, letadlem, autobusem, do školy, ale i do práce. Můžete si do nich uložit třeba notebook, učebnice, sešity, mp3 přehrávač, telefon a další potřebné věci. Další výhodou těchto kabelek je nastavitelný pásek podle vaší výšky tak, aby vám perfektně držela a nepadala z ramena.

Levné kabelky

Vzdycháte při pohledu na krásnou kabelku, ale když uvidíte její cenu, vyrazí vám dech? Raději si koupíte více levných kabelek místo toho, abyste investovala do jedné dražší? Pak jsou tu kabelky, které seženete za nízkou cenu, ale ohromí stejně, jako byste za ní dala majlant. Většina totiž vypadá tak luxusně, jako by snad pocházely z předražených obchodů.

Zdroj a fotografie: google.com, instagram.com, pixabay.com, shutterstock.com

Kategorie:

Krása a móda,

Poslední aktualizace:  25. července 2023

O autorovi

Adam Valový Redaktor

Jsem Adam, nomád s duší dobrodruha. Cestování je pro mě životní filozofií, která mi otevírá bránu k novým kulturám, lidem a zážitkům. Pár zemí už jsem navštívil, ale mnohem víc jich mám na svém seznamu.

Zobrazit všechny příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nejnovější příspěvky